Sodo traktoriuko variklio gedimai

Sodo traktoriukai daugiausiai naudojami vasarą žolei pjauti, todėl žiemą, pastatę techniką į sandėlį, dažnai žmonės prieš tai neatlieka techninės priežiūros, o tai įtakoja greitesnius gedimus. Reguliariai reikėtų valyti oro filtrus, prižiūrėti pjovimo įrangą, sutepti detales. Dažniausiai keičiamos detalės – oro filtrai, pjovimo peiliai, trapeciniai diržai. Atlikite tam tikrus techninės priežiūros darbus kas 25 darbo valandas, kas 50 valandų, vieną kartą per sezoną.

Taigi, prieš pastatant sodo traktoriuką į sandėlį, jį išvalykite, vairo lankstus, vairo pavarą, sujungimus, guoliavietes patepkite alyva ar universaliu tepalu. Pakeiskite pjovimo peilius arba juos pagaląskite.

Variklio gedimai

Jeigu pastebėjote variklio gedimus, kuriuos įtakoja gamintojo klaidos, galite kreiptis į įmonę, kuri jums išdavė garantiją suteikiantį dokumentą. Tačiau kai kurie gedimai gali būti ne dėl gamintojo kaltės, bet dėl susidėvėjusių, neveikiančių detalių, pavyzdžiui, įtrūkusių trapecinių diržų. Tokiu atveju detales reikia pakeisti naujomis.

A) Variklis sukasi, bet pjovimo įtaisas nepjauna – įtrūkę trapeciniai diržai

Nusprendėte padirbėti, bet matote, jog sodo traktoriuko variklis dirba gerai, o pjovimo įtaisas – nedirba. Nenusiminkite, patikrinkite trapecinį diržą, ar jis nėra įtrūkęs. Pastebėję, jog įtrūkęs įsigykite naują ir patikėkite techniką specialiems remonto centrams, kad diržą pakeistų. Nauji, kokybiški trapeciniai diržai parduodami interneto svetainėje agropartsbaltija.lt arba fizinėje parduotuvėje Kaune, Lakūnų pl. 81.

B) Variklis rūksta

Pastebėję, kad variklis rūksta, išjunkite jį ir patikrinkite variklio alyvos lygį, nes šio gedimo priežastis gali būti per didelis alyvos kiekis. Kita priežastis – sugedęs variklis. Jei reikalingos tam tikros variklio detalės, jas galite įsigyti jau minėtose parduotuvėse Kaune bei internete. Patikėkite variklį specialioms remonto įstaigoms.

C) Starteris sukasi, bet variklis neveikia

To priežastis gali būti – blogai nustatytas droselis ir akseleratoriaus svirtis, tuščias degalų bakas ar užsiteršusios uždegimo žvakės.

Užsiteršusios uždegimo žvakės, per didelis variklio alyvos lygis, įtrūkę trapeciniai diržai – tai dažniausiai pasitaikantys gedimai, kurie įtakoja variklio darbą. Jeigu nežinote kaip pašalinti nesklandumus, kreipkitės į specialius servisus, kurie nustatys, kokios detalės yra susidėvėję. Greitai ir nebrangiai įsigykite trapecinius diržus ir kitas detales internetu arba Kaune, Lakūnų pl. 81.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *