Kaip pasirinkti kvitų spausdintuvą?

POS spausdintuvas yra specialiai suprojektuotas įrenginys, įgyvendinantis svarbių elementų spausdinimą ant popieriaus: čekius, kvitus ir pan. Tokie spausdintuvai nėra pagrindinis įrenginys.  Jie tiesiog atlieka komandas  iš kompiuterio. Tačiau tai nereiškia, jog kasos spausdintuvai nėra svarbi kasos aparato dalis. Atvirkščiai, kasos aparatas, sugedus spausdintuvui taps visiškai bevertis. Anot Empirija.lt specialistų,   renkantis POS sistemą, labai svarbu pasirinkti tinkamą pasirinkti kokybišką kvitų spausdintuvą. Terminiai kvitų spausdintuvai – šiandien bene populiariausias pasirinkimas. Ką sako apie tai specialistai?

Prietaisai, spausdinantys kvitus, dažniausiai veikia pagal vieną iš dviejų principų: matricinį arba terminį spausdinimą. Kalbant apie terminį kvitų spausdintuvą, reikia paminėti, jog dažnai išskiriamas vienas jo trūkumas – maža skiriamoji geba (ne daugiau kaip 200 dpi.). Vertinant šiuolaikinius standartus, tai iš tikrųjų yra gana kuklu, tačiau visiškai pakankama atspausdinti čekius. Be to,  terminiai spausdintuvai yra greitesni už taškinės matricos spausdintuvus ir jie kelia kur kas mažesnį triukšmą. Sutikite, jeigu klientų patogumas ir komfortiška situacija – svarbiausias prioritetas, tai gana svarbu. Galiausiai – tokie prietaisai nėra labai brangūs ir nereikalauja didelių išlaidų eksploatacinėms medžiagoms: pakanka vienos šiluminio popieriaus juostos.

Terminiai kasos aparatai veikia ir šiuolaikiniuose kasos aparatuose, ir senesniuose fakso aparatuose. Terminis popierius yra chemiškai apdorotas ir turi vaškinę dangą. Šis popierius kaitinamas tampa juodas. Įdėjus terminio popieriaus ritinį, popieriaus tiekimo įrenginys juda per spausdintuvą. Veikiant elektros srovei karštos spausdinimo galvutės palieka antspaudus popieriuje. Taigi, veikimas, rodos, visai paprastas, o rezultatas tikrai teigiamas ir reikalingas. Dėl savo paprastos veikimo technologijos terminis kvitų spausdintuvas yra išties nebrangus pirkinys. Jeigu jūsų verslas dar tik įsibėgėja ir jums būtina apskaičiuoti visas išlaidas, tačiau norisi jog darbai vyktų sklandžiai, tokie kvitų spausdintuvai yra geras pasirinkimas.

 Mes, tuo tarpu, išskirsime esminius terminio kvitų spausdintuvo privalumus:

  • Ilgesnis tarnavimo laikas, nes spausdintuve yra nedaug judančių dalių
  • ramus darbas;
  • nereikia rašalo ar dažų.

Galiausiai pridursime, jog modernūs spausdintuvai yra lengvai suderinami su įvairia darbo įranga, puikiai tinka tiek mažesnėms, tiek stambioms įmonėms, aptarnaujančioms išskirtinai didelius klientų srautus: parduotuvėms, restoranams, paslaugų sektoriui. Nedidelio svorio terminiai kvitų spausdintuvai pasižymi itin plačiomis funkcinėmis galimybėmis, šiuolaikišku ir moderniu dizainu bei dideliu spausdinimo greičiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *