Vyriško kirpimo parinktys

Tvarkingo ir prisižiūrinčio vyro įvaizdis apima ne tik madingus drabužius ar prižiūrėtą ir išpuoselėtą barzdą, bet ir nepriekaištingą šukuoseną, kuri yra tinkamai pritaikyta prie veido formos. Šiais laikais vyriškų kirpimo stilių pasirinkimas yra didžiulis, nes įkvėpimo galima ieškoti gatvėje, internete ar mados žurnale. Kokios yra pagrindinės vyriško kirpimo parinktys?

Norint pasirinkti tinkamą šukuoseną, reikia atsižvelgti į tai, koks kirpimas yra tinkamas individualiai veido formai. Turint kvadratinį veidą su išraiškingu ir gana plačiu žandikauliu, dėka trumpo kirpimo šukuosenos, galima optiškai jį prailginti. Atitinkamai šonai gali būti nuskusti trumpiau, o viršus pakeltas.

Pailgos veido formos atveju reikėtų daryti visiškai priešingai. Šukuosenos šonai neturėtų būti per trumpi, nes norime išvengti vizualaus veido išilginimo.

Turint apvalų veidą derėtų ieškoti šukuosenos, kuri veidui suteiks labiau kampuotą formą. Kaip ir kvadratinio veido atveju, reikėtų nebandyti jo vizualiai praplėsti. Apvalaus veido savininkams tinka šukuosenos, turinčios griežtas linijas ir kampus. Madinga ir tinkama šukuosena vyrui yra tokia, kuri pagerina ir papildo išvaizdą.

Trikampio formos veidų turėtojams patartina optiškai susiaurinti kaktą, todėl visos šiek tiek ilgesnių plaukų šukuosenos ir skirtingi formavimai padeda pasiekti tinkamas proporcijas.

Tinkamą kirpimą pradžioje visada turi parinkti daug įgūdžių turintis specialistas ir tik po to galima bandyti eksperimentuoti ir varijuoti su skirtingomis detalėmis ar papildomais šukuosenos elementais. Daugelis vyrų, atradę savo mėgstamą stilių ir šukuoseną, toliau kerpasi namuose. Tam reikia ne tik gerų įgūdžių, bet ir tinkamų priemonių kirpimui ir formavimui. Kirpimo mašinėlė profesionalams yra pagrindinis įrankis šiomis dienomis dažnas ne tik patyrusių, kirpyklose dirbančių stilistų bei meistrų pasirinkimas, bet žmonių, kurie šukuosenas ir kirpimus savarankiškai atlieka namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *