sex pazintys

SEX pažintys internete: ko tikėtis ir kaip būti atsargiu?

sex pazintysInternetas atveria nematytas galimybes ne tik rasti reikalingą informaciją, tačiau taip pat ir bendrauti su asmenimis iš viso pasaulio. Žinoma, kartu su galimybėmis ateina ir atsakomybė, kurią būtina priimti norint būti saugiu ir tuo pačiu nekelti pavojaus kitiems. Pažintys internete gali būti labai įvairios ir vienos populiariausių – sex pažintys. Tad kiek plačiau apie jas – žemiau.

SEX pažintys internete

Pirmiausia nepamirškite, kad dažnai po vienais veidais slepiasi visiškai kitas žmogus, tad labai svarbu pasirinkti tokį internetinį portalą, kuris turėtų aukštą prestižą, būtų žinomas ir tuo pačiu saugus. Jeigu norite bendrauti su lietuviais – siūlome pasikliauti pačiais žinomiausiais internetiniais puslapiais. Tai padidina tikimybę, kad jame pateikiama informacija bus reali.

Taip pat nepamirškite, kad tikėdamasis iš kito gauti realią informaciją – turite ir pats tokią pateikti. Tai reiškia, kad tikra nuotrauka, vardas ir amžius atvers Jums galimybę kur kas greičiau susirasti žmogų su kuriuo norėsis leisti vakarą.

Apsauga, kuri nedaro gėdos

Tiek įprastos, tiek SEX pažintys internete turėtų būti apsaugotos keliais užraktais. Papildoma apsauga suteiks galimybę susirasti tokį žmogų su kuriuo tikrai norėsis tęsti bendravimą.

Jokiu būdu neperduokite realios informacijos apie savo gyvenamą vietą arba pažįstamus žmones. Visada verta laikytis atstumo ir nepamiršti, kad bendraujate su visiškai nepažįstamu žmogumi. Vien tai, kad jis yra įsidėjęs nuotrauką – neturėtų Jums sukelti labai didelio pasitikėjimo ir noro pasakoti apie asmeninius dalykus.

Lygiai taip pat pats pirmasis susitikimas taip pat turi būti apgalvotas. Nesirinkite labai nuošalios vietos, kadangi, vėlgi, nežinote su kuo susitiksite. Taip pat naudinga informuoti aplinkinius, kad einate į „aklą“ pasimatymą.

Susitikimas su žmogumi iš pažinčių svetainės tikrai neturi būti baisus, tačiau papildoma apsauga leis kur kas geriau jaustis ir atsipalaiduoti, visiškai atsiskleisti. Juk galbūt tas asmuo yra Jūsų būsimas gyvenimo partneris. Pasirodykite puikiai. Būkite save ir nustebinkite savo nuostabia asmenybe.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *