RIMI akcijos vyriškai kosmetikai

RIMI akcijos vyriškai kosmetikai padės kovoti su rudeniu

RIMI akcijos vyriškai kosmetikaiPo truputį vėstant orams, ieškome šiltesnių sprendimų. Todėl rengiamės šiltesniais drabužiais, mieliau namuose būname susisukę į pledą, dažniau mėgaujamės šiltais gėrimais ir net riebesniais patiekalais. Natūralu, visas mūsų organizmas nori daugiau šilumos, dėmesio ir priežiūros, saugantis nuo rudens žvarbos. Lygiai taip ir mūsų oda, prašanti taip pat imti ja rūpintis labiau. Todėl prekybos centrai skuba pirkėjams į pagalbą ir štai jau skelbiamos RIMI akcijos vyriškai kosmetikai.

Kokia kosmetika aktuali rudenį?

Tai labai dažnas klausimas, kurį užduoda pirkėjai kosmetikos skyriuje. Iš tiesų yra tam tikros kosmetikos priemonės, kurias galima naudoti ištisus metus, tačiau kai kurias priemones reikia keisti keičiantis metų laikams. Ruduo – vienas iš tokių momentų, kai kosmetikos arsenalą reikia šiek tiek atnaujinti.

Šiuo metų laiku pirmiausia reikia imti rūpintis savo oda, todėl jei vasaros pabaigoje neapsirūpinote tinkamomis priemonėmis, tokių reikėtų įsigyti rudens pradžioje. Geriausiai odos apsaugai tinka rankų kremai, veido kremai, prausikliai. Visa tai turėti reikalinga ne tik moterims, bet ir vyrams. Būtent jų veido oda į rudeninę žvarbą reaguoja daug stipriau nei moterų.

Žinoma, labai dažnai rudenį RIMI akcijos vyriškai kosmetikai taikomos priemonėms, kurios naudojamos plaukų priežiūrai. Tai taip pat labai svarbios priemonės rudenį. Juk vyrai turi dažnai net daugiau plaukų nei moterys. Pastaruoju metu tokios populiarios barzdos ir ūsai rudenį reikalauja papildomos priežiūros, todėl ne pro šalį būtų pasirūpinti plaukų vašku, barzdai ir ūsams pritaikytomis plaukų plovimo priemonėmis. Taip net ir šaltuoju metų sezonu išlaikysite stilingą barzdą, o jos plaukai išliks purūs bei švelnūs.

Ar verta taupyti kosmetikai?

Ypač moterų tarpe vyrauja nuomonę, esą gerai kosmetikai nereikia gailėti pinigų ir kartais netgi manoma, kad kuo kosmetika brangesnė, tuo ji yra geresnė ir kokybiškesnė. Tačiau tai ne visai tiesa. Taupyti kosmetikai tikrai nereiškia, kad įsigysite prastesnes prekes. Tiesiog svarbu, kaip taupysite. Žinoma, jeigu renkatės pačius pigiausius produktus, galite sulaukt įvairaus rezultato, todėl geriausiai tiesiog pirkti kosmetiką tuo metu, kai jai taikomos nuolaidos. Pavyzdžiui, prieš įsigydami brangų kosmetikos rinkinį, pasidomėkite, galbūt kaip tik šiuo metu taikomos RIMI akcijos vyriškai kosmetikai. Keliasdešimties procentų nuolaida leis sutaupyti tikrai didelę pinigų sumą. Ir rudeniui apsiruošite, ir pinigų sutaupysite. Daugiau informacijos: www.raskakcija.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *