laikrodžiai

„Orient“ laikrodis pagerins Jūsų stilių

laikrodžiaiNet jeigu ir nežinote, kaip apibrėžiamas „Black tie“ ar „Business casual“ stilius, vienokia ar kitokia proga vis tiek renkatės skirtingus rūbus. Į teatrą neinate „pasipuošę“ treningu, o sporto salėje nekilnojate svarmenų dėvėdami elegantišką kostiumą. Tačiau bet kurioje gyvenimo situacijoje, nepriklausomai nuo to, kaip esate apsirengę, bendrą vaizdą puikiai papildo laikrodis. Žmonės įvertina – „Orient“ laikrodžiai šią funkciją atlieka nepriekaištingai.

Tai, kas yra ant riešo, ne tik turi įtakos darniai stiliaus visumai, bet ir reprezentuoja tam tikras idėjas. Jei žingsniuojate mieste dėvėdami ryškų sportinį laikrodį, tikėtina, jog jūsų tikslas – sporto klubas. O štai minimalistinio dizaino riešo aksesuaras su metaline apyranke – visapusiškas ir tinkamas kone visiems gyvenimo atvejais, tad atrodote inteligentiškai ir tam tikra prasme paslaptingai, kadangi niekas nežino, ar einate biuro link, ar už kelių metrų atversite picerijos duris, ar stabtelėję ir luktelėję džiaugsmingai pasisveikinsite su savo antrąja puse. Šiaip ar taip laikrodis neleidžia asmenybei paskęsti masės sąvokoje. O jei kalbėtume konkrečiai apie „Orient“ laikrodžius, tai jie ne tik žmogaus identitetą stiprina, bet ir patys pasižymi itin stipriu dizainu, atskleidžiančiu kompanijos dizainerių galimybes bei skleidžiančiu savitą dvasią.

Kad „Orient“ laikrodis pagerina stilių, galite neabejoti. Kompanija įkurta 1950-aisiais metais. Žvelgiant paviršutiniškai galima pasakyti, kad ištakos mena praėjusį amžių. Domintis istoriniu kontekstu šis laikotarpis sietinas su įvairiausiais įvykiais. O jeigu pamąstytume apie laikrodžių gamintojų darbą, tuomet suvoktume, jog „Orient“ vardas turėtų būti tariamas greta žodžio „patirtis“. Jos dėka sukuriami puikūs daiktai. Laikrodžiai tiksi todėl, kad viduje įtaisytas preciziškas mechanizmas. Tad ir nevėluojate dėl to, kad tikras meistras pasirūpino, jog riešo aksesuaras nepaliaujamai skelbtų, kiek valandų, minučių ir sekundžių.

Lietuvių kalboje egzistuoja žodis „išdirbtas“. Būtent tokie yra „Orient“ laikrodžiai. Per 66-erius metus to išdirbtumo tikrai netrūksta. „Orient“ vardas žmones džiugina tiek funkcine, tiek dizaino prasme. Ir apyrankės, ir ciferblatai, ir tokios detalės kaip rodyklės atrodo puikiai. Kiekvienas dizaino sprendimas pasvertas. Gamintojai supranta, kad dėl skonio nesiginčijama, todėl savo žinias ir sugebėjimus pritaiko kurdami išskirtinį dizainą. Laikrodis – nepaprastas daiktas. Čia karaliauja preciziškumas, tačiau visas vaizdas jokiu būdu nėra nuobodus. Precizika nepriekaištingai dera su įdomia išvaizda. O ją lemia įvairiausios detalės. Laikrodžio charakterį ir identitetą formuoja tokios detalės kaip ciferblato spalva, padalų forma ar netgi laiko nustatymo galvutė. Dizaino bei pirminę funkciją (laiko rodymą) suderinti leidžia minėtoji patirtis. O kad visuma būtų tobula, toji patirtis sąveikauja su nuolatiniu tobulėjimu. Siekiamybė – nepriekaištingas laikrodis. Štai tokiu keliu žingsniuoja „Orient“ meistrai.

„Orient“ laikrodžiai žmogų papuošia. Paprastai taip sakoma apie darbą, tačiau juk ir laikrodis įsigyjamas už savo uždirbtus pinigus, tad posakis „darbas žmogų puošia“ visiškai išpildomas. Reikia paminėti, jog čia atsiskleidžia šis tas, kas sukelia džiaugsmo piniginei – „Orient“ yra prekinis ženklas, siejamas su puikiu kainos bei kokybės santykiu. Įsigydami tokį laikrodį pirkėjai įsigyja tikslų laiką, nuostabų dizainą, prestižą bei užuominą į puikų patvarumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *