paskolos

Ką daryti, jei paskolos be pajamų nesuteikiamos?

greitieji kreditaiDėl labai pagrįstų priežasčių, paskolos be pajamų žmonėms nėra suteikiamos.

Neturintiems pajamų – paskolos matysis kaip kiškio ausys

Kodėl paskolos be pajamų  yra tai, kas neįmanoma? Tai riboja Lietuvos įstatymai, kurie sutampa ir su ES direktyvomis, numatančiomis atsakingo skolinimo politiką. Tačiau trumpai apibrėžiant, štai dėl ko paskolos bedarbiui nėra suteikiamos ne tik greitųjų kreditų teikimo įmonėse, bet ir bankuose, bet kuriose kitose skolinimo institucijose, kredito unijose:

  • Pajamų neturintis žmogus negalės grąžinti paskolos;
  • Tai žmogui sudarys daug problemų – galbūt anstoliai vėliau areštuos turtą;
  • Tokia “paslauga” taps “meškos paslauga”;
  • Nepatogu bus ir patiems skolintojams: juk jie suinteresuoti uždirbti iš palūkanų, o ne veltis į tokias situacijas, kuomet prarandami pinigai ir tenka išieškoti skolas.
  • Apsaugos mechanizmas lengvai atrenka, kas gali gauti paskolas, o kas ne.

Įsiskolinimai taip pat trukdys pasiskolinti daugiau

Nesvarbu, ar jūsų vardu paskolos nuo 100 eur iki 1500 eur būtų paimtos, tačiau tai rodo jūsų istorijoje, kad jau esate kažkiek skolingi, ir tai bus svarbu. Taip pat svarbu, ar pavyko tai sumokėti laiku, nevėluojant. Jeigu bent kartais kelis eurus pradelsdavote sumokėti, galbūt tai atsispindi mokumo istorijoje kaip neigiamas faktorius, trukdantis gauti norimą paskolą. Taigi, įsiskolinimai gali apsunkinti kitos paskolos gavimą. Juo labiau, jeigu prasiskolinta suma yra didelė ir ją sunkiai atidavinėjate, esant dabartinėms pajamoms.

Yra ir amžiaus ribojimas

Kaip žinia, paskolos iki 18 metu nėra suteikiamos, taip pat daug kur ribojama viršutinė amžiaus riba yra 65 metai. Kodėl tokie ribojimai? Todėl, kad laikoma, jog paskolas gali grąžinti darbingo amžiaus pilnamečiai piliečiai, galintys savimi pasirūpinti. Nepilnamečiais rūpinasi tėvai ar už juos atsakingi asmenys, seneliai papuola savo vaikų, anūkų ar valstybės globon.

Pirmas žingsnis: turėkite pajamas

Taip pat paskolos studentams gali būti suteiktos tuomet, jeigu studentai dirba. Jeigu studentai yra nedirbantys, jokių kreditų jie negaus. O buvo laikai prieš daugiau nei dešimt metų, kai bankai ir kreditų unijos viliojo būtent pajamų neturinčius studentus ir teikdavo jiems mažutes paskolas. Tačiau tie laikai seniai praėjo, ir dabar matome tai, kad skolinimo standartai daug griežtesni, ir tokiems asmenims taip paprastai negali būti paskolinta.

Antras žingsnis: gerinkite mokumo istoriją

Kad būtų paprastas paskolos grąžinimas, reikia mokėti taupyti, mokėti atsakingai planuoti savo pajamas ir išlaidas, numatyti į priekį, turėti šiek tiek pasitaupius atsargai. Kuomet išmoksite atsakingai grąžinti, gražiai grąžinsite ir turimas skolas. Taip pat pradėsite daugiau uždirbti, didės pajamos – tuomet jau bus galima sakyti, kad dabar galima tikrai tikėtis to, kad mokumo istorija kredit info jau yra geresnė.

Trečias žingsnis: skolinkitės protingai

Kad ir kokie geri būtų Paskoliukas atsiliepimai, paskola patenkinti jūs liksite tik tuomet, jeigu patys pasirūpinsite atsakingu skolinimuisi. Jeigu paskola jums bus ne vargas, o pagalba. Tad reikėtų skolintis labai gerai įvertinus visas savo gyvenimo aplinkybes, kiek jūs iš tikro galite sau leisti skolintis. Kartais pamatysite, kad nuolatiniams klientams siūloma lojalumo programa, bet visada reikia galvoti pirmiausia atsakingai, kas jums būtų geriausia. Kiek ir kada iš tiesų reikėtų skolintis, o kada reikėtų to geriau nedaryti. Reikia labai mokėti įvertinti savo individualią situaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *