plienines stogo dangos

Plieninė stogo danga – ne tik dėmesio, bet ir atidumo reikalaujanti alternatyva

plienines stogo dangos

Kalbant apie namo statybas, estetika, kokybė, ilgaamžiškumas bei adekvati kaina – pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujamės kiekvienas iš mūsų. Plieninė stogo danga – variantas, kurį pasirinkę, tikėtina, nepasigailėsite. Tiesa, šios rūšies dangos tarpusavyje gali akivaizdžiai skirtis, tad reikia žinoti, kas perkama.

Faktas, jog kažkur esate matę nublukusią plieninę stogo dangą neturėtų atbaidyti jus nuo analizuojamo varianto pasirinkimo. Rinkoje yra daugybė gamintojų, siūlančių analogiškas funkcijas atliekančias medžiagas, tačiau pastarųjų charakteristikos gali kardinaliai skirtis. Neveltui vienos rūšies plieninė stogo danga siūloma su 10-ties, kitos – su net 50-ties metų garantija. Dangos kokybę bei spalvos atsparumą lemia padengimo būdas. Vienas populiariausių bei pigiausių variantų – plieno lakštų dengimas poliesteriu. Tikėtina, jog trapi danga pasižeis dar stogo montavimo metu, o ilgainiui defektai tik ryškės. Modernesnių technologijų dėka padengti lakštai yra ne tik atsparesni, bet ir kur kas estetiškesni. Aišku, norint kokybės, piniginę teks atverti plačiau, tačiau  analogiška taisyklė galioja kalbant apie bet kokias prekes.

Nedidelis svoris,  patrauklios estetinės savybės, optimalus kainos, kokybės bei tarnavimo laiko santykis – privalumai, kuriais plieninė stogo danga vilioja daugelį. Aišku, idealios alternatyvos nėra, tad derėtų nepamiršti ir ypatybių, įvardijamų kaip trūkumai. Vienas iš tokių – gana sudėtingas dangos montavimas, ypač kalbant apie netradicinių formų stogus. Dėl šios priežasties ne visada įmanomas savarankiškas stogo dengimas – būtina profesionalų pagalba. Kai kuriuos nežavi ir faktas, jog dengiant plieninę stogo dangą lieka nemažai atliekų. Stogo barškėjimas lyjant – dar vienas niuansas, dėl kurio dėl kurio gali būti atmesta šis variantas. Tiesa, specialistai pabrėžia, jog plieninis stogas neturėtų būti  „triukšmingas“. Problemos tokiu atveju derėtų ieškoti netinkamai atliktuose stogo dangos darbuose.

Stogo dangą, kaip ir daugelį kitų statybinių prekių, galite įsigyti internetu. Taip, greita ir patogu, tačiau šią alternatyvą turėtumėte vertinti atsargiai. Jei minėtą prekę perkate pirmą kartą, primygtinai rekomenduojama gyvai pabendrauti su specialistais, apžiūrėti prekės išvaizdą gyvai ir objektyviai įvertinti kokybę. Priešingu atveju galite likti nemaloniai nustebę: arba vos tik gavę prekę, arba praėjus trumpam laikui po šios eksploatacijos pradžios.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *