Batai internetu

Basi gali būti tik batsiuviai, o mums reikia batų!

Batai internetuBendraujant su žmonėmis dažnai pirmasis dėmesys nukrypsta į jo avalynę. Nors populiaru sakyti, jog svarbiausia, kad batai būtų švarūs, tikriausiai kiekvieną kartą kritiškai įvertinama jų išvaizda, atitikimas vyraujantiems mados vėjams, o didžiausi ekspertai bando nuspėti preliminarią kainą ar net gamintoją. Tuo tarpų dažnam avalynės savininkui svarbu ne tai, kaip jog batus kažkas įvertino (nors, aišku, pagyros visada malonu), bet batų kokybės ir kainos santykis. Kiekvienas norime patogių, ilgaamžių, bet, pageidautina, kainuojančių kuo mažiau. Neretai tokių pageidavimų išpildymo galimybe tampa batai internetu, kur galima rasti didelį avalynės asortimentą, o kainos, lyginant su fizinėmis parduotuvėmis, apsiperkant internetu dažnai yra kur kas geresnės.

Atrodytų, jog batai internetu išsprendžia visas su šia pirkinių grupe susijusias problemas. Deja, bent kartą internetu pabandę įsigyti avalynės, paliudys, jog iškyla šiokių tokių sunkumų.

  • kaip rasti gerą internetinę parduotuvę?

Internetinės parduotuvės tarpusavyje skiriasi asortimento gausa, kokybe bei vyraujačiomis kainomis. Siekiant sutaupyti laiko, rekomenduojama kiek įmanoma sukonkretinti paiešką. Norą rasti pigausią variantą išreikškite užklausa „batai internetu pigiai”, „batai internetu akcija”. Ieškodami avalynės konkrečiam šeimos nariui, paiešką formuluokite „batai internetu vaikams” ar „batai internetu vyrams”. Dauguma parduotuvių orientuojasi į batų maniakėmis vadinamas moteris, tad minėtų raktinių žodžių panaudojimas didina tikimybę, jog užsuksite į parduotuvę, kurioje bus siūlomi batai ir jūsų mažyliui bei mylimajam. Na, o jei turitę batų gamintoją favoritą ir būtent jo avalynės ieškote, paieškos sistemai tą konkrečiai ir pasakykite, pavyzdžiui, „batai internetu rieker” ar batai internetu fleq”.

  • kaip „nepasimauti” ant nesąžiningo internetinio pardavėjo?

Vieną žmogų domina batai internetu is lenkijos (beje, pastaruosius galima įsigyti ir iš tos šalies internetinių parduotuvių, aišku, prieš tai įvertinus siuntimo ir galimo grąžinimo išlaidas), tuo tarpu kitam aktualu „batai internetu nike”. Pastarieji batai internetu, graibstomi ne tik dėl patogumo bei ilgaamžiškumo, bet ir žinomo prekinio ženklo, neretai tampa iš naivių pirkėjų pasipelnyti siekiančių sukčių objektu: siūloma identiškai atrodanti, tačiau neaiškiose kiniečių gamyklose pasiūta ir, savaime suprantama, kokybe originalams neprilygstanti avalynė. Rekomenduojama pirkti tik žinomose, sertifikatus galinčiose pasiūlyti parduotuvėse bei išsiaiškinti prekių grąžinimo sąlygas.

  • kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Gauta batų pora atrodo stulbinančiai. Deja, ne ant jūsų kojos – ir vėl apsirikote su dydžiu! Būtent čia ir yra didžiausia rizika, su kuria siejasi batai internetu. Jei aklai pirksite tą dydį, kurį nešiojate įprastai, nedidelė tikimybė, jog pataikysite. Kiekvienoje internetinėje avalynės parduotuvėje turėtų būti pateikiama dydžiu lentelė, kuria būtina vadovautis. Negana to, iškilus papildomiems klausimams, nesidrovėkite kreiptis ir į parduotuvės administratorių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *