keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai – estetiškas dantų tiesinimo būdas

keramikiniai breketaiKai žmonės susirūpina dantų būkle ir į dėmesio akiratį papuola keramikiniai breketai. Dažniausiai domimasi kaina bei ieškoma kitų asmenų atsiliepimų.

Pirmiausia apie tai, kas apskritai yra breketai. Tai ortodontiniai įtaisai, kurių paskirtis – tiesinti dantis bei koreguoti sąkandį. Gydymais šiomis priemonėmis artimesnis vaikams, tačiau pasitaiko atvejų, kai breketai taikomi ir suaugusiems. Kas, kaip, kodėl ir t.t., atsakytų odontologas, pas kurį apsilankėte norėdami tiesinti dantis.

Breketų būna kelių rūšių, tačiau šiame straipsnyje bus aptarti keramikiniai. Vienas iš pagrindinių jų pliusų – keramikiniai breketai mažiau krenta į akis nei metaliniai. Vienais atvejais pacientai renkasi tik keramikinius, o kitais atvejais nusprendžia kombinuoti. T.y., ten, kur labiau matoma, galvoja dėti keramikinius, o ten, kur kiti žmonės nepastebės, – pasitelkti metalinius.

Išskiriama ne tik privalumų, bet ir šiokių tokių minusų. Aišku, kiekvienas tai įvertina pagal asmeninę skalę, todėl tai, kas vienam yra trūkumas, kitam gali būti tiesiog nereikšminga smulkmena. Tai taikytina ir kalbant apie gydymo laiką. Šiuo požiūriu keramika nusileidžia metalui – gydymo trukmė ilgesnė. Kurį variantą rinktis? Čia jau turėtumėte susidėlioti prioritetus. Norite greitesnio rezultato ar svarbiau, kad viso proceso metu burnos ertmė būtų estetiškesnė? Į pastarąjį klausimą gali būti atsakoma įvairiapusiškai. O atsakymas priklauso nuo įvairiausių veiksnių, pradedant amžiumi ir baigiant profesija. Pavyzdžiui, jei jums atrodo, kad breketai tinka tik vaikams, ir nenorite jų demonstruoti, tačiau toks gydymas reikalingas, tikriausiai rinksitės keramikinį variantą. O jeigu trokštate kaip galima greičiau turėti tvarkingus dantis, greičiausiai susitarsite su odontologu dėl metalinių.

Pradžioje užsiminta, jog žmonės domisi kaina. Reikia pasakyti, kad keramikiniai breketai kainuoja daugiau nei metaliniai. Tačiau vėlgi – tai, kaip įvertinsite skaičius, priklausys nuo daugybės faktorių, pradedant jūsų piniginės storiu, banko sąskaitos turiniu, turimais įsipareigojimais ir gebėjimu taupyti… Ir baigiant tokiais aspektais kaip minėtasis laiko faktorius ar estetiniai kriterijai.

Ką galima pasakyti apie pacientų atsiliepimus? Išskirtina įdomi tendencija. Informacijos apie skirtingas breketų rūšis nesunku rasti tiesiog internete. Tad kaip ir viskas aišku, nekyla papildomų problemų. Bet pasirodo, jog atsiliepimai apsupa pačius gydytojus. Žmonėms svarbu patekti pas profesionaliai dirbantį odontologą, kuris reikiamoje srityje jaustųsi lyg žuvis vandeny. Būsimieji pacientai linkę manyti, kad atsakymą, kokius breketus rinktis, pateiks pats specialistas. Ir tai tiesa (bent jau iš dalies). Jei nesistengsite komunikuoti su gydytoju, tuomet vargu, ar jis apskritai ką nors nuspręs. Taigi, gera komunikacija lemia daug ką – jos dėka gydytojas gali pasiūlyti optimaliausią variantą.

Svarbiausia, kad keramikiniai breketai atlieka svarbią funkciją. Jei jūs norite tobulų dantų arba rūpinatės vaiko gerove ir apsilankę pas specialistą sužinote, kad reikalingas gydymas breketais, suvoksite, kad ši priemonė skirta dantų tiesinimui bei sąkandžio koregavimui. Nesvarbu, ar toks gydymas reikalingas jums, ar jūsų vaikui, bet kuriuo atveju breketai yra investicija į gražesnį bei sveikesnį rytojų. Turint omenyje tai, kad dantys funkcionuoja valgant ir bendraujant, jų nepriekaištingumas itin reikšmingas.

Asmenys, kurių dantys pasižymi kokiais nors trūkumais, gali vengti susitikti su draugais ar verslo partneriais. Tiesiog gali atrodyti, kad pašnekovas, pastebėjęs tuos defektus, pradės kitaip žiūrėti bei vertinti. Tad pasaulis sulaukia mažiau šypsenų, nei galėtų. Tas, kuris nepatenkintas savo burnos ertmės išvaizda, stengiasi dantų neparodyti ir kokio nors pokalbio metu laikytis nuošaliau. Ir štai tą nemalonią problemą gali išspręsti keramikiniai breketai, kurie net ir gydymo metu neatrodo pernelyg iššaukiamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *