video

Videoprojektai.lt ir įkvepiantys pavyzdžiai

video

Patirties bagažas, įvairūs pavyzdžiai, daug vizualinių sprendimų – šitai pavyksta rasti apsilankius svetainėje https://www.videoprojektai.lt/. Čia esantys pavyzdžiai naudingi bent keleriopai. Pirmiausia tai yra galimybė lengviau nuspręsti, kas tiktų konkrečiam renginiui. Antras dalykas: taip paslaugų teikėjai parodo, ką yra sukūrę. Ir, be abejonės, taip parodomos galimybės, ką įmanoma sukurti koncertui, konferencijai ar kitam renginiui.

Pamąstykime, kokia užduotis tenka asmenims, organizuojantiems renginį. Toji užduotis būna suskaidyta į daugybę uždavinių, kurių kiekvienas lemia tolesnės eigos sklandumą. Ir labiausiai tinkantis žodis – projektas. Ne paslaptis, kad svarbu ir atskirų užduočių sklandumas, ir pats rezultatas. O specialistai stengiasi užtikrinti ir vieną, ir kitą.

Kad ir koks renginys lauktų (konferencija, pristatymas ar pan.), pravartu pasižvalgyti po pavyzdžius ir susidaryti įspūdį, kokie vizualinio apipavidalinimo variantai yra galimi. Išskirtinos tokios ypatybės:

Originalumas. Rodos, jau visko pateikta, gausybė idėjų išrutuliota, bet vis tiek kartas nuo karto atsiranda kas nors naujo, dar nematyto, nekopijuoto, savito. Galima teigti, jog svarbos nestokoja patirties ir inovacijų dermė.

Daug variacijų. Tai susiję su pirmuoju punktu. Kad ir koks žanras, kad ir kokia tematika, variantų tiek, kad net sunku aprėpti. Plati spalvų gama, neįtikėtinai daug visokiausių formų. Galima papuošti tam tikrą objektą (pavyzdžiui, Kalėdų eglę) arba pakeisti visą erdvę – nuo grindų iki sienų…

Universalumas. Renginiai patalpose, lauke… Tai kuo puikiausiai įrodo, jog videoįranga ir pasitelkiami sprendimai gali būti universalūs. Žvelgiant į pavyzdžius taip pat akivaizdu, jog universalumas – ne iš piršto laužta sąvoka.

Edukacija. Kaipgi? Ogi taip: tarkime, videoprojekcija gali būti tarsi vadovėlis – filmukas ant pastato sienos, istorinis pasakojimas… Tai tiesiog išplečia „video“ sąvokos ir apskritai vizualinių sprendimų ribas. Ir toks dalykas kaip 3D įgauna kitą prasmę…

Naujumas. Su originalumu, apie kurį jau rašyta, susijęs ir naujumas. Tiek projektų įgyvendinta, tiek visokių idėjų išrutuliota, tačiau kai tik nauja šventė, kai tik nauja proga, tai vėl kas nors naujo. Nejučia paklausi: kaip taip įmanoma? Bet įmanoma. Ir tai aiškėja žiūrint į pavyzdžius.

Spalvingumas. Reikia paminėti ir spalvingumą. Galbūt aktualu, kad dominuotų viena spalva, o gal reikalinga plati gama. Įgyvendinama ir viena, ir kita. Kokių pageidavimų bebūtų, į juos nenumojama ranka, nesakoma „gal darom paprasčiau“. Kitaip tariant, nesiveliama į kažin kokius kompromisus.

Estetiškumas. Kiekvienas arba bent daugelis šių dalykų neatsiejami nuo estetiškumo. Nes renginyje svarbi visuma. O jei ji neestetiška, tai tikriausiai ne taip įdomu, ne taip paveiku, gal kiek padrika. Kad būtų įdomu, paveiku ir nepadrika, turi būti… estetiška. Toks užburtas ratas, bet atskleidžiantis esmę.

Jeigu domina, kaip gali atrodyti koncerto scena ar produkto pristatymo erdvė, tikrai verta užsukti į Videoprojektai.lt ir įsitikinti videosprendimų gausa. Tai spalvų žaismas ir interaktyvumas, įtraukiantys objektai ir įsimintinumas. Visa tai aktualu, nepaisant renginio apimties, metų laiko ar kitų aspektų. Kad bendras paveikslas būtų puikus, prireikia ne vienos minutės laiko, kuris vėliau virsta iš auditorijos sklindančiais aplodismentais.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *