vandenlentės

Vandenlentės pasirinkimas ir pirkimas

vandenlentės

Jau kelerius metus vandenlenčių sportas Lietuvoje sparčiai populiarėja. Kasmet šio sporto mėgėjų ratas plečiasi, daugėja vietų, kur galima mėgautis vandenlenčių teikiamu adrenalinu. Vis daugiau žmonių, kurie nebegali gyventi be vandens sporto, ryžtasi užsiiminėti tuo dažniau, tad ryžtasi pirkti ir savo vandenlentės rinkinį. Pirmą kartą perkant šią lentą, reikėtų pagalvoti, kaip tinkamai ją išsirinkti ir kokia papildoma wakeboards įranga turėtų būti įsigyta kartu.

Vandenlentė – raiderio ginklas

Kad ir koks profesionalus raideris būtų, be geros vandenlentės, gali nepavykti atskleisti viso savo potencialo. todėl norint pradėti užsiiminėti vandenlenčių sportu, labai svarbu pasirūpinti tinkama ir tam pritaikyta įranga. Jeigu ieškote pirmos savo vandenlentės, apsilankykite bent keliose pardavimo vietose ir pasikonsultuokite su čia dirbančiais vadybininkais. Jie patars, kaip išsirinkti pirmą vandenlentę, kuri būtų pirmiausia pritaikyta mėgėjiškam sportui.

Renkantis pirmąją lentą, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokių ji yra parametrų. Raideris ir vandenlentė turi būti tarpusavyje suderinti, kartu sukurti harmoniją. Todėl lenta visuomet perkama pagal tai, kas su ja ketina sportuoti. Lentos ilgis ir plotis turi būti pasirenkamas pagal tai, koks yra būsimo raiderio svoris ir ūgis. Įprastai vandenlentės yra apie 120-150 cm. ilgio ir jos kuriamos taip, kad jų ilgis proporcingas pločiui. Todėl aukštiems ir stambiems žmonėms reikėtų rinktis ilgesnes ir platesnes vandenlentes, ant kurių jie jaustųsi stabiliau ir patikimiau. Bei atvirkščiai – mažesniems ir lengvesniems žmonėms puikiai tiks trumpesnės ir siauresnės lentos.

Kada reikia pirkti?

Jeigu susidomėjote vandenlenčių sportu, dar nebūtinai reikėtų skubėti ieškoti, kur parduodama geriausia wakeborads įranga. Tiek pati lenta, tiek visi kiti jai reikalingi įrangos elementai yra gana brangi investicija, todėl visada reikėtų gerai pagalvoti, prieš perkant. Jeigu treniruojatės jau ne pirmą sezoną ir norite pradėti treniruotes individualiai, arba galvojate ateityje dalyvauti varžybose, tokiu atveju žinoma, kad Jums reikėtų pasirūpinti asmenine įranga. Tuomet galėsite geriausiai lavinti savo sugebėjimus ir triukų atlikimą. Tačiau jeigu dar tik galvojate paragauti šio sporto arba ieškote įdomios veiklos savo vaikui, iš karto pirkti įrangos nereikėtų. Kurį laiką galima treniruotis vandenlenčių parkuose, kur įrangą galima išsinuomoti. O tada jau spręsti, ar tai tikrai ta šaka, kurioje norite kažko siekti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *