Trijų dalių skolos panaikinimo strategija

Jei norite tikrai atsikratyti savo kredito kortelės skolų, jums reikia tinkamos strategijos. Daugelis žmonių šiandien sako, kad norėtų pasiekti visiško skolos panaikinimo tikslą. Tačiau tik nedaugelis iš tikrųjų skiria laiko planuoti, kaip jie tai padarys. Skolų panaikinimo strategija gali padėti sutelkti pastangas ir leisti pasiekti savo tikslą veiksmingiausiu būdu. Svarbu, kad nereikėtų susidurti su tokiu reiškiniu, kaip skolų išieškojimas.

Skolų panaikinimo strategija taip pat padės susidoroti su aukomis, kurias turite paaukoti norėdami atsikratyti skolų. Žmonės, kurie bando panaikinti savo skolas be strategijos, dažnai aukojasi, o tai nedaro jokios įtakos jų tikslui. Tai juos atgraso ir priverčia imti daugiau skolų.

Turėdami skolų panaikinimo strategiją, galėsite paaukoti tik tai, kas svarbu. Skolų panaikinimo strategija padės užtikrinti, kad nebus dedama jokių nereikalingų pastangų. Tai reiškia, kad skolų panaikinimo strategija padės jums dirbti efektyviau.

Gera skolų panaikinimo strategija turėtų atitikti jūsų poreikius. Gera skolų panaikinimo strategija visada turėtų būti pagrįsta jūsų dabartine padėtimi. Tai reiškia, kad turite sukurti savo skolų panaikinimo strategiją. Tačiau gera skolų panaikinimo strategija visada prasideda šiais trimis etapais:

1) Nustokite skolintis – turite apriboti savo skolą, jei kada nors norite ją panaikinti. Žmonės dažnai galvoja apie kredito kortelių naudojimą kaip „pirkimą“. Kai suprasite, kad kredito kortelės naudojamos ne pirkimui, o skolinimuisi, šis žingsnis turėtų būti jums paprastesnis. Turite išmesti savo kredito korteles, nekreipti dėmesio į bet kokius įmonių kredito pasiūlymus ir tiesiog nustoti didinti savo skolas.

Kad ir ką darytumėte, neleiskite paskutinės minutės apsipirkti vien tam, kad atsisveikintumėte su savo kredito kortele. Jei norite, kad skolų panaikinimo strategija veiktų, turite ją įgyvendinti dabar. Jums tiesiog reikia padėti tas kredito korteles ir išeiti. Neapgaukit savęs sakydami: „bet aš galiu tai padaryti bet kada, kai tik panorėsiu“. Faktas yra tas, kad požiūris „apsipirk-dabar-nerimautis-vėliau“, kurį sukelia kredito kortelės, gali sukelti priklausomybę. Jei nepadėsite jų dabar, galbūt niekada negalėsite.

2) Mokėkite daugiau nei minimalus skolos likutis – kredito bendrovės dažnai reikalauja, kad žmonės kas mėnesį mokėtų tik dalį savo skolų. Jei manote, kad tai buvo skirta jūsų patogumui, labai klystate. Kredito įmonės pajamas gauna iš palūkanų. Kuo ilgiau būsite skolingas įmonei, tuo didesnės palūkanos. Įmonės, siūlančios mažą minimalų likutį, tik rūpinasi, kad palūkanas mokėsite ilgą laiką.

Jei atidedate dalį grynųjų pinigų, kad sumokėtumėte daugiau nei minimalus skolos likutis, užtikrinsite, kad jūsų skola nebedidės dėl palūkanų.

3) Sutaupykite, ką galite – trečioji šios skolos panaikinimo strategijos dalis apima bandymą sumažinti savo išlaidas. Net jei nustojote naudotis kreditinėmis kortelėmis, vis tiek yra tam tikrų išlaidų, kurios švaisto jūsų pinigus. Sumažinus šias išlaidas ir pridėjus jas prie kredito mokėjimų, jūsų kelionė į visišką skolų panaikinimą paspartės.

Daugiau informacijos bus suteikta apsilankius https://teisineskonsultacijos.lt/ svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *