stilingi vyriski kostiumai

Stilingi vyriški kostiumai 2016

stilingi vyriski kostiumaiŠie metai, kaip niekad, ant podiumų pažėrė daug perliukų. Šiemet, stilius ir mada pasuko skirtingais keliais. Dizaineriai vėl atsisuko į siaurus ir įlemenuotus kostiumus. Jie ragina tą padaryti ir Jus.

Trys kostiumo dalys

Stilingi vyriski kostiumai gali Jums idealiai tikti net jeigu jei nėra madingi jau dešimt ar dvidešimt metų. Vis dėlto, jeigu sekate pagrindines mados tendencijas pastebėjote, kad vyriski kostiumai 2015 tapo pilnesnis. Jie pagaliau sudaryti iš trijų dalių.

Liemenės tapo neatsiejama šios aprangos dalimi. Stilingi vyriski kostiumai yra ne tik marškiniai, švarkas, liemenė, kelnės, tačiau ir peteliškė ar kaklaraištis. Kaip būtinas atributas jau nurodoma ir skepetaitė švarko kišenėje.

Modelis

Pamenate kaip prieš dešimtmetį į vestuves atvažiuodavo vyrai, kurių kelnių apačia braukdavo žemę, o medžiagos kostiumo gamybai būdavo sunaudojama tiek pat kiek vestuviniai suknelei – kad viskas kvėpuotų, sakydavo jie. Stilingi vyriski kostiumai dabar yra tik įlemenuoti. Jiems naudojama tikrai mažiau medžiagos, nes siekiama pabrėžti vyriško sudėjimo privalumus.

Spalvos

Tiesą sakant, vyriski kostiumai 2016 išsiskiria ne tik sudėtimi ir modeliu, tačiau ir spalva. Pagaliau vėl matome vyrus, vilkinčius baltos spalvos kostiumus.  Stilingi vyriski kostiumai gali būti ne tik pilki ar mėlyni, tačiau ir rudi. Pasikeitimas vienas – juoda tampa atgyvena. Ieškoma naujų spalvos derinių, o klasikiniai turėtų palaukti kito sezono.

Išmatavimai

Bėda didelė su plačiais kaip pasaulis kostiumais. Tokie vyriski kostiumai kainos atžvilgiu gal didelio skirtumo ir nėra, tačiau stiliaus … su per dideliu kostiumu iškart įsirašysite į mados paraštes.

Patarimas – jeigu dvejojate dėl rūbų dydžio rinkitės vyriski kostiumai nuoma variantą. Pasimatuokite, įvertinkite tinkantį ir patinkantį modelį, bei aprangos dydį. Kita vertus, jeigu norite sutaupyti rinkitės vyriski kostiumai internetu. Čia tiesiog suvesite savo ūgį, svorį ir pagrindinius matavimus, o atsakymą gausite vieno mygtuko paspaudimu. Jeigu vis nerimaujate – keliaukite į vyriski kostiumai klaipeda saloną ar kitą (vyriski kostiumai kaune, kostiumai vyrams klaipedoje). Čia paprašykite konsultantų pagalbos. Jie tikrai maloniai padės pasirinkti tinkamiausią kostiumą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *