refinansavimas

Refinansavimas padeda daugybei žmonių

refinansavimasTurite pasiėmę ne vieną kreditą ir darosi vis sunkiau susimokėti? Nepakanka atlyginimo? Ką daryti? Sprendimas yra. Žmonėms padeda refinansavimas.

Galima pradėti moralizuoti. Reikėjo geriau skaičiuoti, reikėjo galvoti, reikėjo nesusivilioti… Tačiau moralais nieko nepakeisi. Jei jau finansinė situacija nekokia, verčiau ieškoti protingesnių sprendimų. Na, o vienas tokių variantų yra labai palankiai vertinamas ir padedantis atsistoti ant kojų. Tai keletu eilučių aukščiau paminėtas refinansavimas.

Būna atvejų, kai įsipareigojimai nelepina. Norint grąžinti vieną kreditą imamas kitas. Taip skolos tik auga. Ir tuomet sužinoma apie refinansavimą kaip apie galimybę palengvinti įsipareigojimus. Tai tarsi finansinių klausimų centralizavimas, sutelkimas į vienas rankas. O ir sąlygos tampa priimtinesnės vartotojui. Apie paslaugos naudą galėtų papasakoti šimtai, gal net tūkstančiai klientų.

Kodėl refinansavimas apskritai aktualus? Kokios priežastys? Pirmiausia dėl nepalankių kreditų teikimo sąlygų. Kai prireikia pinigų, tiesiog pasirašoma sutartis, net jei variantas nėra labai vertas dėmesio. Paprasčiausiai tikimasi, kad pavyks susitvarkyti, tad susitaikoma su kompromisais. Na, o vėliau, kai tenka grąžinti, suprantama, jog kiekvienas sutarties punktas tampa naujos rūpesčio raukšlės priežastimi.

Kitas dalykas – neįsigilinimas į tai, kas sutartyje rašoma. Juk būna tokių akimirkų, kai užplūsta entuziazmas ir vietoje susipažinimo su informacija pasirenkama kuo greičiau suraityti parašą. Visgi geriau neskubėti. Juk apžvelgęs sąlygas laimi pats vartotojas. Gal nuskambės kaip moralas, tačiau rimtesnis požiūris į kreditų sutartis padėtų išvengti nemažos dalies finansinių nesusipratimų.

Ir dar vienas aspektas – gausybės kreditų ėmimas. Tai, kaip jau supratote ir lemia refinansavimo poreikį. Kuo daugiau kreditų, tuo refinansavimas aktualesnis. Naivoka, bet bandant grąžinti skolą… skolinamasi. Štai ir susidėlioja nelabai palanki situacija. Kišenės apytuštės, piniginėje irgi nieko vertingo.

Bet džiugu, kad yra priemonė – vartotojai teigia, kad refinansavimas nepaprastai naudingas. Keli įsipareigojimai ir didelės palūkanos pakeičiamos į vieną įsipareigojimą ir mažesnes palūkanas. Sąlygos sudėliojamos draugiškiau, tad ir miegoti naktimis galima ramiau.

Pagalba yra, tačiau verčiau nepiktnaudžiauti, kad neprireiktų ieškoti papildomų sprendimų. Vėlgi primena moralą, tačiau jų tikriausiai neišvengsime – juk kalbame apie pinigus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *