greitieji kreditai

Greitieji kreditai: kada reikia būti atsargiems?

greitieji kreditaiNors įvairios spalvingos reklamos klientus ir vilioja sakydamos, kad greitieji kreditai yra lengvai gaunami ir pasiekiami pinigai, prisiminkite ir močiutės kartotą patarlę – nemokamų pietų nebūna. Nors patarlės dažnai yra netikslios, bet taupo laiką. Todėl pagalvokite visgi apie greituosius kreditus savo galva, o nepatikėję reklama. Kai reikalai pasisuka finansų linkme, saugotis ir galvoti reikia visada. Tad ko saugotis ir apie ką nepamiršti pagalvoti, kai reikalingi greitieji kreditai?

Kredito teikėjas atrodo nepatikimai

Pirmiausias dalykas, nuo kurio reikėtų pradėti kiekvienam žmogui, kuriam dabar reikalingi greitieji kreditai visa para – tai pamąstymas, ar tikrai kredito tiekėjas yra patikimas. Reikėtų atlikti paprastą ir greitą analizę: pasidairyti, kokių yra straipsnių apie jį, kaip seksai įmonei, ar yra kažkokių bylų prieš ją ir pan. Tai labai greitai leis suprasti daug dalykų, kurie jums tikrai vėliau bus svarbūs. Taip pat žiūrėkite, kaip atrodo interneto svetainė, ar nurodyti oficialūs kontaktai, rekvizitai. Galiausiai, ir pačias kainas galite palyginti, kiek kainuoja paslaugos pas jūsų kredito tiekėją, ir kiek pas kitus. Tik tada, jeigu esate patenkinti ta informacija, kurią radote apie savo paskolos teikėją, greitieji kreditai internetu galės būti suteikti, galėsite judėti toliau.

Suprantate, kad grąžinti bus per sunku

Tačiau stabdžių pamiršti dar nereikėtų. Dar juos gal reikės įjungti, jeigu paaiškės kiti svarbūs dalykai. Kas, jeigu paaiškės, kad greitieji kreditai be palūkanų jums kainuos per brangiai, ir jūs negalėsite jų grąžinti? Jūs žinote, kaip gauti greita kredita, ir žinote, kad kredito teikėjas pats jo neteikia tais atvejais, kada klientas atrodo nemokus. Bet iš tiesų jūs apie save žinote kai kuriuos dalykus, kurių nežino kredito teikėjas. Jūs galite pasakyti ir jūs žinote, kokie jūsų ateities planai. Gal planuojate išeiti iš darbo, gal ketinate turėti vaikų, o gal persikelti į brangesnį miestą. Visa tai nulems jūsų finansus, arba bent jau labai pakeis. Todėl galbūt dabartinėmis sąlygomis oficialiai ir galėtumėte grąžinti greitąjį gautą kreditą, bet ar tas pats būtų, situacijai šiek tiek pasikeitus? Pasvarstykite apie tai, kad greito kredito gavimas netaptų virš galvos kabančiu Damoklo kardu. Pasitarkite ir su šeima, jeigu tokią turite, nes tai gali pakeisti ne tik jūsų vieno, bet visos šeimos planus.

Palūkanų norma atrodo per didelė

Reikėtų atvirai įvertinti ir patį paskolos pasiūlymą. Kai kurie žmonės galėtų gauti greitus kreditus, taip pat jiems trūksta pinigų, bet jie nesiskolina, nes atrodo per brangu. Ką reiškia per brangu? Tai reiškia, kad klientui netinka palūkanos, kurias reikės mokėti už gautą kreditą. Tačiau laimei, tai ne baigtinis sprendimas, kadangi yra nemažai įvairių kreditų tiekėjų, kurie siūlo įvairias palūkanas. Galiausiai, yra net ir  tarpusavio skolinimo platformos, kuriose apskritai galima gauti itin naudingus sprendimus ir už paskolas sumokėti pigiau  negu galvojate. Taigi, jeigu vis dar nežinote, ar verta mokėti tiek už paskolą, pabandykite susirasti tarpusavio skolinimo platformą. Joje bus įsikūrę ir standartinių kredito tiekėjų, tačiau ten bus ir pavienių investuotojų, kurie jums galbūt galės pagelbėti ir paskolinti savo pinigus pigiau. Juk pinigai už palūkanos yra pats tuščiausias pinigų praleidimo būdas. Jūs už tai nieko geriau negaunate, ar nuo 1000 eurų mokėsite 100 eurų palūkanas, ar 300 eurų. Vis tiek patys gausite 1000, todėl visada geriau ieškoti to,  kas labiau apsimoka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *