Paskola automobiliui: 3 patarimai, kad viskas praeitų be streso

Jei ketinate įsigyti automobilį, greičiausiai svarstote ir apie paskolos automobiliui gavimą. Paskola automobiliui gali padėti greičiau ir paprasčiau įsigyti tokią transporto priemonę, apie kokią svajojate!

Žemiau pateikiami keli išties aktualūs ir svarbūs patarimai apie paskolas automobiliui, kurie padės rasti jūsų poreikius atitinkantį finansavimo sprendimą, kad, kai iš tikrųjų ateis laikas pirkti automobilį, būsite viskam pasiruošę ir jo įsigijimas praeis be streso.

  1. Siekite trumpesnių paskolos išmokėjimo terminų. Paskola automobiliui yra rimtas įsipareigojimas, tačiau, jei jūsų finansinė padėtis tai leidžia, siekite kuo trumpesnio paskolos termino. Toks pasirinkimas suteikia tam tikrų pranašumų. Kuo trumpesnis terminas, tuo palūkanų normos bus mažesnės, be to, sutaupysite mokėdami mažiau už savo automobilį. Jei negalite sau leisti mėnesinės paskolos už norimą automobilį su trumpesnio termino paskola automobiliui, galite palaukti, kol galėsite sumokėti šiek tiek didesnį pradinį įnašą. Tai tikrai apsimoka!
  2. Jeigu įmanoma, sumokėkite kuo didesnę galimą pradinę sumą. Kad ir koks būtų jūsų svajonių automobilis, kuo didesnis pradinis jo įnašas, tuo mažesnė bus jūsų palūkanų norma. Turėtumėte pabandyti sumažinti bent 20 proc. Ir bendra auksinė taisyklė yra ta, kad už kiekvieną 1 000 eurų, kuriuos atiduosite iš karto perkant automobilį, Jūsų mėnesinė paskolos įmoka sumažės maždaug keliolika eurų.
  3. Neskubėkite ir paskolą automobiliui pasiimkite tinkamu laiku. Turbūt daugelis sutiktų, kad tinkamai parinktas laikas yra kritiškai svarbus, ypač kai svarstoma paskola automobiliui. Pastebima, kad tiek Lietuvoje, tiek kitur pasaulyje automobilių kainos būna žemesnės šaltuoju metų laiku: spalio, lapkričio ar gruodžio mėnesiais. Taip pat automobilio verta paieškoti mėnesio ar savaitės pradžioje: tai yra laikas, kai pardavėjai bando įvykdyti savo kvotas ir todėl labiau linkę derėtis dėl mažesnių kainų.

Tikimės, kad šie patarimai padės jaustis užtikrintai ir paskola automobiliui nebeatrodo toks sudėtingas ir painus klausimas. Įvertinkite savo finansinę situaciją, apsvarstykite skirtingų paskolų bendrovių pasiūlymus ir numatykite ilgalaikę perspektyvą – tai padės įsigyti tokį automobilį, apie kurį svajojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *