NBA faktai, kuriuos įdomu žinoti

Kiekvienas krepšinio entuziastas puikiai žino, kas NBA atkrintamosios varžybos yra kasmet vykstantis geriausių iš septynių eliminavimo turnyras. NBA atkrintamosios yra organizuojamos po NBA reguliaraus sezono. NBA atkrintamosiose varžybose yra siekiama išsiaiškinti, kas bus NBA lygos čempionais.

Žinoma, NBA varžybos visuomet sulaukia ypatingai didžiulio krepšinio sirgalių dėmesio, jų metu taip pat suaktyvėja ir lažybos internetu, naujienų portalai mirgėte mirga nuo skambių antraščių, krepšinio analitikų prognozių ir rungtynių vertinimų. O kadangi NBA krepšinis yra paties aukščiausio lygio ir vertinamas visame pasaulyje, labai įdomu pateikti ir bent keletą faktų.

Tim Duncan pažadas mamai

NBA krepšininkas Tim Duncan, žaidžiantis San Antonio Spurs komandoje, vietoje didžiulio atlyginimo, kurį būtų gavęs žaisdamas NBA lygoje, koledže praleido ketverius metus. Tokį sprendimą jis priėmė todėl, kad savo mirštančiai mamai jis prižadėjo, jog baigs koledžą ir įgys laipsnį. Be to, vertėtų pateikti ir dar vieną įdomų faktą apie šį krepšininką – jis savo karjerą pradėjo kaip plaukikas, o žaisti krepšinį ėmė tik devintoje klasėje, kuomet praūžęs uraganas Hugo nušlavė olimpinio dydžio baseiną, kuriame jis iki tol treniravosi.

Pranašiškas interviu

NBA žaidėjas Pete Maravich, kuomet jam buvo 26 m., viename interviu pasakė, jog jis nenorėjo žaisti NBA dešimt metų, o tuomet mirti nuo širdies smūgio sulaukęs 40 metų amžiaus. Tačiau, kaip bebūtų keista, jo žodžiai buvo pranašiški. Neilgai trukus jis pradėjo savo 10 metų trukusią NBA krepšininko karjerą, o galiausiai sulaukęs 40 metų mirė nuo širdies smūgio.

„Bullets“ tapo „Wizards“

Vašingtono NBA komanda, pavadinimu „Bullets“, pakeitė savo pavadinimą į „Wizards“. Tokį sprendimą jie priėmė todėl, kad tuo metu Vašingtono apygardoje buvo labai aukštas žmogžudysčių skaičius.

Kobe Bryant „rekordas“

Kobe Bryant buvo vienas geriausių krepšininkų visoje NBA istorijoje. Tačiau ar žinojote, kad jam priklauso ir labai neįprastas rekordas – daugiausiai nepataikytų metimų NBA lygoje.

Michael Jordan bateliai

Michael Jordan varžybų metu avėdavo savo Air Jordan krepšinio batelius ir už tai po kiekvienų varžybų turėdavo sumokėti 5000 USD dydžio baudą, kadangi jo avėti sportiniai bateliai pažeidė NBA lygos politiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *