lauko durys

Lauko durys – svarbus pasirinkimas

lauko durysSunku įsivaizduoti būstą be lauko durų. Jos užtikrina namų saugumą, bei šilumą ir jaukumą, o be to, suformuoja pirmąjį svečio įspūdį apie namus. Tad kokybiškos lauko durys puošia visus jūsų namus ir prisideda prie bendro namų saugumo. Lauko durys gali būti plieninės, medinės arba su stiklo pluoštu.

Plieninės ir stiklinės lauko durys yra tikrai tvirtos ir ilgaamžės, nes puikiausiai atlaiko įvairias oro sąlygas, o štai medinės durys, laikui bėgant, dėl aplinkos poveikio gali pradėti pūti. Ypatingai ilgaamžiškos ir saugios – tai plieninės duris. Lyginant su kitomis durimis, jos būna ekonomiškesnės ir daug labiau patvaresnės. Šios durys pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, nes jas sustiprina naudojama speciali puta. Be to, tokios durys niekada nekels rūpesčių dėl puvimo ar kokių nors atplaišų susidarymo.

Taip pat labai praktiškos yra lauko durys su stiklo pluoštu. Pagal specialias technologijas pagaminti stiklo pluošto paketai puikiai izoliuoja šilumą. Tokios durys gali būti gaminamos įvairių tekstūrų, jos ilgaamžės, nes stiklas nerūdija ir nesideformuoja. Be to, stiklinės durys puikiai dera su viso namo langais.

Vis dėlto, ne ką mažiau populiarios ir medinės lauko durys. Tai klasikinis ir pakankamai ilgaamžis variantas. Be to, tokios durys yra natūralios, todėl išskirtinai šiltos ir jaukios. Neginčytinai medinės durys yra labai gražios, tačiau nuo sniego, drėgmės ir laiko jos gali išsiklaipyti. Jeigu jums svarbu natūralumas ir ekologija, tuomet būtinai rinkitės medžio duris, bet turėkite omenyje, kad joms prireiks išskirtinės priežiūros, kad, laikui bėgant, jos mažiau deformuotųsi ir skilinėtų. Vis dėlto, tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms ir jas pritaikant durų gamybos procese bei panaudojant naujoviškas konstrukcijos ir specialias medžiagas, medinės durys, tampa vis labiau atsparesnės ir apsaugotos nuo tokių pažeidimų.

Labai svarbi lauko durų savybė – tai patalpos šilumos sulaikymas. Lauko durys turi būti ypač atsparios šalčiams ir drėgmei, todėl svarbu, kad jos būtų kuo sandaresnės. Be to, specialistai rekomenduoja, taupant patalpų šilumą, rinktis duris, turinčias papildomą oro izoliaciją, šilumos pertvarą, storesnes plokštes ir pan.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *