dronai pigiau

Internetu – dronai pigiau

dronai pigiauĮtikinėti, kad internetu parduodami dronai pigiau net neverta. Lietuvoje nėra labai daug specializuotų parduotuvių, kuriuose būtų pardavinėjama ši technika. Kalba eina ne apie žaislinius delno dydžio dronus, kuriais prekiauja visos žaislų parduotuvės, o apie normalius dronus su kamera.

Internetas turi nuostabią savybę – didelį asortimentą. Tai reiškia, kad pirkėjas visada gali pasirinkti ne iš keleto, o iš keliolikos ar keliasdešimties variantų. Tokiu atveju galima pradėti lyginti funkcijas, peržvelgti poreikius ir rasti tinkamiausią variantą. Parduotuvėje tokia galimybė beveik neprieinama.

Kas gi tie dronai?

Skamba grėsmingai – dronas. Iki šiol dronas buvo tiesiog robotas. Pastaraisiais metais jis turi šiek tiek kitą reikšmę. Dabar dronu dažniausiai vadinamas autonomiškas, bepilotis skraidymo aparatas, dažniausiai kvadrokopteris (su keturiais sraigtais). Tiesa, dronai gali važiuoti ir žeme. Jų paskirtis – stebėjimas ir aplinkos fiksavimas. Nesvarbu, ar tai šnipų operacija, ar reklamos filmavimas, dronai daro lygiai tą patį – stebi tai, kas jam liepiama stebėti.

Dronams atrandama vis naujų funkcijų, viena jų yra prekių pristatymas. Jis galimas kol kas ne itin dideliais atstumais nuo valdymo pulto, todėl ši technologija ribota. Karinis panaudojimas labiausiai ištobulintas. Dabar dronai gali ne tik stebėti teritoriją, bet ir paleisti itin tikslias raketas.

Kas Lietuvoje perka dronus internetu?

Dažniausiai tai daro fotografai. Arba nusikaltėlių pagalbininkai, kurie bando dronu nuskraidinti narkotinių medžiagų į izoliuotą įkalinimo įstaigos teritoriją. Leidžiami įstatymai, drausiantys dronais skraidyti virš tokių įstaigų. Tai turėtų atgrasyti nesąžiningus žmones nuo jų naudojimo kitais tikslais, nei stebėjimas ar fotografavimas.

Dronai pigiau internetu yra įsigyjami ir profesionalių ir neprofesionalių fotografų. Prie tokių dronų prikabinama HD raiškos kokybe fotografuojant ir filmuojanti kamera gali padaryti unikalių vaizdų iš paukščio skrydžio. Tai labai praverčia filmuojant reklamas ar dokumentinius bei meninius filmus. Seniau šiai užduočiai atlikti buvo samdomas brangus sraigtasparnis ar nedidelis lėktuvas, oro balionas.

Mokslininkai taip pat perka dronus. Kam? Įsivaizduokite, kad taip parasčiau stebėti gyvūnus pamiškėje, paukščius, vandens gyvūniją. Be to dronai gali labai praversti pasiekiant tam tikras sunkiai prieinamas vietas, pavyzdžiui, ugnikalnio kraterius, olas, įgriuvas ir t.t. – ten, kur žmogui leistis pavojinga. Net archeologai gali daug ką sužinoti apie atkastą gyvenvietę tyrinėdami nuotraukas iš paukščio skrydžio, kuriose matomi viso komplekso objektai ir archeologinės iškasenos.

Artimiausiu metu dronai vis labiau išpopuliarės. Bet jų funkcijos neturėtų keistis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *