Keletas patarimų prieš pradedant aistringus nuotykius su sekso lėle

Masturbacija yra mums visiems labai gerai žinomas pasitenkinimo veiksnys, kuris padeda kontroliuoti libido, kai viskas labai įtempta. Kaip bebūtų gaila, tai neretai pasidaro nuobodoka. Masturbacija pradeda prarasti savo žavesį, tokį, kokį patyrėme būdami 14-kos metų, kai pirmą kartą susijaudinome pamatę erotinį filmą. Norint sutvarkyti šį išblėsusį pojūtį rekomenduojama naudoti realistišką sekso lėlę, kuri padeda pajusti daugiau nei tik paprasta masturbacija su lubrikantu. Vis dėl to, prieš patiriant visus didžiausius malonumus su sekso lėle, jūs turite žinoti keletą patarimų, kaip užtikrinti, kad tai iš tikrųjų būtų geriausias jūsų patirtas jausmas.

Keletas Patarimų Prieš Pradedant Aistringus Nuotykius su Sekso Lėle

Užtikrinkite geriausias praktikas – lėlės sušildymas yra tik pradžia. Leiskite jūsų fantazijai lietis nevaldomai. Tai padaryti gali padėti porno filmų svetainės arba vaizduotė. Nustokite būti savikritiški ir įsivaizduokite viską, ką tik norite: tai gali būti jūsų simpatija, seksuali mergina iš sporto klubo ar netgi jūsų mėgiama aktorė. Jūs galite sulankstyti lėlę visomis pozomis ir išbandyti tai ko dar nebandėte. Tačiau nepamirškite savo pačio fizinių galimybių. Nepamirškite, lėlė tikrai nesupyks jeigu kažkas jums nepavyks.

Detaliau apie seksą su lėle

Noriu jums suteikti daugiau informacijos ir suvokimo apie tai koks yra jausmas mylėtis su sekso lėle. Kad tai padaryčiau, palyginsiu, koks yra jausmas gauti oralinį iš sekso lėles ir iš tikros moters.

Su dideliu inovacijų progresu, industrija kuria žmonijai vis geresnes pasitenkinimo priemones. Sujungus kokybiška TPE medžiagą, silikoną ir tvirtą, lankstų metalinį skeletą gauname nepamirštamus malonumus suteikiančias, kokybiškas sekso lėles. Nors dauguma vyrų mieliau rinktųsi oralinį iš tikros moters, sekso lėlės, su savo privalumais atsilieka ne ką mažiau. Keletas šių privalumų, kurie padės jums geriau suprasti, koks yra jausmas gauti oralinį seksą iš silikoninės lėlės:

Lubrikanto reikalingumas – skirtingai nei tikra moteris, sekso lėlė neišskiria seilių natūraliai ir todėl yra reikalingas lubrikantas. Yra vienas aspektas, dėl ko sekso lėlė ir tikra moteris skiriasi. Be to, tikros moters burna yra šilta lyginant su sekso lėle, kas reikalauja sušildyti lėlę prieš naudojant. Tačiau šios lėlės turi natūralius atsakus, kurie primintų tikros moters oralinio galimybes.

Oralinis be sustojimo – skirtingai nei tikra moteris, kuriai reikia laiko atsikvėpti atliekant oralinį seksą, sekso lėlė jums suteiks nesustojantį oralinį malonumą be jokių atokvėpių.

Oralinis visada, kai to norite – skirtingai nei tikra moteris, sekso lėlė visada sutiks su jumis mylėtis. Jūs galite mėgautis oraliniu seksu visada, kai tik to norėsite. Jūsų silikoninė partnerė visada galės patenkinti ir nereikės braukti ašaros, kai jūsų partnerė to jums nesuteikia.

Jokios rizikos užsikrečiant – TPE sekso lėlės yra pristatomos 100% dezinfekuotos ir švarios. Tai suteikia joms unikalią galimybę patenkinti jus be jokių nemalonių kvapų ir gyvybei pavojingų ligų, JEIGU tik jūs ir tik jūs naudojatės savo sekso lėle. Tikra moteris turi didesnę galimybę užkrėsti jūs lytinėmis ligomis ne tik per vagina, bet ir per burną. Juk tikra moteris nedažnai prisipažins serganti, o sekso lėlė yra tik jūsų ir niekieno kito.

Daugiau apie sekso lėles naudojimą ir saugumą

Esant alergiškam, sekso lėlės medžiagos yra visiškai saugios žmogaus odai ir yra malonios liesti be jokių odos sudirginimų, išbėrimų ar infekcijų. Jos gali būti lengvai definfekuojamos ir išvalomos nesukeliant jokių pažeidimų lėlės kokybei.

Metalinis skeletas, naudojamas palaikyti lėlės kūną yra pakankamai trapus ir turi papildomus sutvirtinimus ties sulenkiamomis vietomis. Vis dėl to, reikėtų būti atsargiems užgulant lėlę visu kūno svoriu, jeigu turite viršsvorio norint išvengti lėles stuburo ar kitų galūnių pažeidimų.

Su visu tuo, turėtumėte būti įsitikinę, kad sekso lėlė yra saugi, patikima alternatyva patenkinat savo smagius kūniškus malonumus. Vis dėl to, norint pajusti šį pasakišką malonumą su sekso lėle, jūs turite ją nedelsiant įsigyti. Jeigu ieškote aukštos kokybės malonumo, kuris pateisintų jūsų lūkesčius ir slapčiausius fetišus, neieškokite niekur kitur kaip SexDoll.lt. Mes jums padėsime išpildyti savo nešvankiausias fantazijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *