miegmaišiai

Karinė apranga – ne tik kariams

miegmaišiai

Jeigu esate iš tų žmonių, kurie mėgsta leisti daug laiko gamtoje bei išbandyti įvairius ekstremalius dalykus, greičiausiai, žinote, jog tam reikalingas ne tik pasirengimas, bet ir pritaikyti drabužiai. Pavyzdžiui, jeigu kaip tik planuojate laisvalaikį gamtoje, kelionę ar žygį, galbūt pats laikas būtų pasidomėti, kokia karinė apranga galėtų padėti žygį įveikti greičiau ir patogiau.

Stovyklautojams

Dažniausiai karinė apranga praverčia tiems žmonėms, kurie ieško būdų, kaip stovyklavimą paversti patogiu ir maloniu. Ruošiantis žygiams baidarėmis, nakvynei po atviru dangumi ir kitoms panašioms pramogoms, naudinga pasirūpinti tam skirta apranga bei papildomomis priemonėmis. Juk sako, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Kariniais drabužiai prekiaujančios įmonės, ko gero, pritartų šiam posakiui. Iš tiesų specializuotose karinių prekių parduotuvėse yra daugybė pasirinkimo stovyklautojams. Pirmiausia, tai žygiams ir stovyklavimui pritaikyta avalynė. Neperšlampami, natūralių medžiagų batai, kurie apsaugo koją nuo sumušimų, prakaitavimo ir drėgmės. Taip pat žygiuose ir stovyklaujant reikėtų pasirūpinti šiltais drabužiais. Specializuotose parduotuvėse galima įsigyti tam pritaikytų šiltų apatinių drabužių, neperšlampamų kelnių, lietpalčių ir ne tik. Tai ypač geras pasirinkimas ilgesnėms kelionėms.

Žvejams ir medžiotojams

Kaip keliautojai, taip žvejai ir medžiotojai, taip pat dažnai užsuka į parduotuves, kur parduodama karinė apranga. Tiek žvejyboje, tiek medžioklėje, kai tenka ilgą laiką būtų gamtoje, reikalingi kokybiški drabužiai. Batai turėtų būti aukšti ir nepralaidūs vandeniui, geriausia, jeigu drabužiai būtų neperpučiami ir netgi kojinės pritaikytos tokioms veikloms. Dažnai teik žvejyboje, tiek medžioklėje reikia ilgai išbūti budint, laukiant grobio ar laimikio, todėl čia labai svarbu tinkama apranga ir avalynė.

Pasiruoškite ne tik drabužius

Tiek keliaujant, tiek leidžiantis į žvejybą ar žygį, labai svarbu pasirūpinti ne tik savo drabužiais, bet ir kitomis priemonėmis. Pavyzdžiui, jeigu ketinate naktį praleisti po atviru dangumi, ieškokite kur būtų platus miegmaišių asortimentas ir kokybiškos palapinės. Pasitarę su profesionalais, išsirinkite Jūsų žygiui ir dabartiniams orams pritaikytus pirkinius. Taip pat nepamirškite, kad gamtoje prireiks ne tik drabužių ir užuovėjos, bet ir įvairių kitų daiktų. Norint pasigaminti maisto ant laužo, reikalingas specialus indas, jeigu ketinate nakvoti, pasirūpinkite žibintuvėliu. Medžiotojams reikėtų nepamiršti žiūronų, o besileidžiantiems į ilgesnę kelionę – kompaso ir laikrodžio. Tad geriausiai prieš apsiperkant iš anksto pasidaryti šiai išvykai reikalingų pirkinių sąrašą, kad būtumėte pasiruošę laikui gamtoje.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *