Auksinės grandinėlės: tendencijos, pasirinkimas ir derinimas

Sakoma, kad auksiniai papuošalai yra klasika, kuri niekuomet neišeis iš mados. Iš tiesų taip ir yra. Įvairūs dirbiniai iš aukso yra populiarūs visais laikais. Jie vertinami dėl savo kokybės ir ilgaamžiškumo, todėl papuošalai iš aukso visuomet yra gera dovana mylimam žmogui arba idėja, kai norisi palepinti save. Pavyzdžiui, auksinės grandinėlės gali būti puikiu stiliaus akcentu.

Kaip pasirinkti grandinėlę?

Jeigu ieškote naujos grandinėlės arba galvojate, kad tai galėtų būti originali dovanos idėja, pirmiausia reikėtų pradėti nuo jos paieškos. Grandinėlės gali būti labai įvairios. Pavyzdžiui, vieniems patinka ilgos grandinėlės ant kaklo, kiti labiau mėgsta smulkias ir trumpas grandinėles. Svarbu nepamiršti, kad kaklo grandinėlės visuomet turėtų derėtų su rankų papuošalais. Tod4l puikus pasirinkimas yra auksinės grandinėlės derinys, kai kartu įsigyjamas ir kaklo ir rankos papuošalas.

Renkantis grandinėlę, svarbus ne tik jos dydis, svoris ir išmatavimai, bet ir jos pagaminimo būdas. Pavyzdžiui, moterims dažniau pasirenkamos elegantiškas ir smulkaus rašto grandinėlės, o štai vyrai mieliau prie aprangos derina kiek masyvesnes ir stambesnes grandinėles. Kiekvienu atveju reikėtų skirti dėmesio papuošalo aprašymui ir tik tuomet skubėti pirkti.

Kokios naujausios tendencijos?

Įvairūs juvelyrikos salonai šiandien siūlo platų gaminių pasirinkimą. Auksinės grandinėlės šiandien parduodamos net internetu, tad naują papuošalą iš aukso galite įsigyti net neišėję iš namų. Tai labai patogu ir dažniausiai padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Visi juvelyriniai dirbiniai iš aukso parduodami pateikiant platų gaminių aprašymą. Tod4l neskubant galite apžiūrėti visus Jums patikusius. Šiandien ypač populiarūs išskirtiniai, vienetiniai papuošalai arba dizainerių kurti papuošalai.

O perkant juvelyrikos gaminius visuomet galite užsisakyti ir graviravimo paslaugą, kad papuošalas būtų dar labiau išskirtinis. Tai ypač populiari paslauga ieškant papuošalų dovanoms. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos mylimam žmogui, įsigydami papuošalą galite užsakyti išgraviruoti to žmogaus vardą, inicialus, jums svarbią datą, o gal palinkėjimą ar padėką.

Kaip derinti grandinėles?

Perkant naujus papuošalus, svarbiausia išlaikyti nuosaikumą ir bendrą stilių. Pavyzdžiui, jeigu ieškote naujos auksinės grandinėlės, rinkitės tokią, kurią galėsite derinti prie jau turimų papuošalų ir drabužių. Net ir labai gražiai atrodantis papuošalas vitrinoje, ant Jūsų neatrodys tinkamai, jeigu bus dėvimas nederinant su kitomis aprangos detalėmis. Paprasčiausia taisyklė – kaklo grandinėlės dažniausiai derinamos su auskarais, rankų papuošalais ir žiedais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *