Barzdaskutės

Vyro veido odos priežiūros ypatumai

BarzdaskutėsAr pastebėjote, kad vyro veido oda atrodo gerokai jaunesnė nei to paties amžiaus moterų? Kodėl? Tiesiog vyrų ir moterų veido oda skiriasi, nes didesnis testosterono kiekis lemia vyrų odos storumą, šiurkštumą, be to, joje daugiau kolageno, kuris sulėtina senėjimo procesus. Tuo tarpu, barzda apsaugo vyrų odą nuo šalčio ir bakterijų, todėl vyrai rečiau skundžiasi pleiskanojančia ir išsausėjusia oda. Nepaisant šių gamtos dovanų, vyrai turėtų atminti, kad savo oda būtina tinkamai rūpintis.

Tinkama barzdos priežiūra

Kasdieninis barzdos skutimas sudirgina odą, ji gali parausti, atsirasti skausmingų ir pūlingų spuogelių, kurie tikrai neatrodo labai estetiškai.  Norit  sumažinti odos sudirginimą, būtina rinktis kokybiškas ir patikimas kosmetikos priemones. Tie , kurie skutasi vienkartiniais peiliukais, turėtų atminti, kad jie ne veltui taip pavadinti, todėl tikrai nereikia laukti, kol peiliukas pradės rauti barzdos plaukus su visomis šaknimis. Panaudojai ir išmesk – auksinė taisyklė, kurios derėtų paistyti.  Be to, būtina naudoti veidą odą puoselėjančias skutimosi putas ar gelius, kurie palengvina skutimosi procesą ir atgaivina odą.  Tiesa, niekam tikę nekokybiški skutimosi peiliukai „padovanoja“ ne tik odos raudonį, bet ir gali įpjauti, norint to išvengti, geriau rinktis barzdaskutę. Apžiūrėti šiuolaikines barzdaskutes galite el.parduotuvėje https://www.b-a.eu/c1697/Barzdaskutes

Barzdaskutės – geriausias tų vyrų draugas, kurie rūpinasi savo oda, nori suformuoti stilingą barzdą ar ūsus, kadangi jos itin tikslios ir gerokai draugiškesnės odai. Tiesa, reiktų atminti, kad barzdaskutės yra skirstomas į kelis tipus, priklausomai nuo veido odos tipo ir norimo efekto. Pavyzdžiui, jei vyras neaugina barzdos, jam puikiai tiks barzdaskutės su ratukais. Jos susitvarko su ilgesniais plaukais ir pasiekia sunkiai prieinamas vietas. Tuo tarpu, barzdų mylėtojai turėtų rinktis specialias barzdaskutes, skirtas tvarkyti ilgesnei barzdai ir ūsams. Be to, tokio tiko barzdaskutės kartais tarnauja kaip ir plaukų kirpimo mašinėlė, Žinoma, viskas priklauso nuo jos funkcijų.

Tiesa, reiktų atminti, kad barzdos skutimo mašinėlės nėra amžinas pirkinys, anksčiau ar vėliau jų peiliukai atbunka ir plaukus pradeda pešti. Tad, pajutus diskomfortą skutimosi metu ar po jo, reiktų kreiptis į specialistus, kurie vėl išgaląstų peiliukus ar tiesiog įsigyti naują barzdaskutę.

Kremukai ne tik „bobų“ reikalas

Vyrai labai dažnai įvairius kremus, veido losjonus, gelius, pienelius ir kitas kosmetikos priemones laiko visiškai moterišku dalyku, kurio jiems tikrai nereikia. Netiesa! Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nu jo lyties, turi papildomai rūpintis savo oda, jei nori kad ši atrodytų sveika ir anksčiau laiko nepasidabintų raukšlėmis. Labai svarbu odą drėkinti, o, spustelėjus šaltukui, ją maitinti, todėl kiekvieno vyro kosmetinėje turėtų atsirasti veido kremas, skirtas jo veido odos tipui, geras prausiklis, kuris nesausina odos ir priemonė skirta lūpoms. Žinoma, tai tik bazinis grožio krepšelis, tačiau gera pradžia – pusė darbo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *