valentino diena

 Šventinė Valentino Diena

valentino diena

Kiekvienais metais Lietuvoje ir visame pasaulyje vyksta įvairios šventės. Tiek tradicinės Velykos, Kalėdos, tiek nacionalinės šventės, kaip Mindauginės ar Joninės. Tačiau tuo pačiu metu turime ir vieną labai populiarią komercinę šventę, kuri beveik visame pasaulyje yra švenčiama. Taip tai yra Valentino diena. Kam ji reikalinga ir kodėl ji yra švenčiama, šiame straipsnyje ir sužinosite.

Valentino diena arba Šv. Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Ši šventė kilo iš Romos imperatoriaus kuris išleido įsakymą draudžiantį tuoktis, mat vyrai tuomet tapdavo silpni ir labiau pažeidžiami, kuomet jie turėjo ginti imperiją nuo išorinių grėsmių. Tuometinis Vyskupas matydamas šią situaciją pradėjo slapčia sutuokinėti jaunas poras, nes suprato jog šitaip gyvenime negalima elgtis. Būtent vasario 14 dieną šis Vyskupas buvo nužudytas, o po kiek laiko ši dieną buvo pavadinta jo vardu. Svarbu paminėti, kad Lietuvoje ši šventė yra švenčiama palyginus visai neseniai, mat ji atsirado tik po nepriklausomybės atsiradimo. Šia švente žmonės bando parodyti ir priminti savo meilę antrosioms pusėms, nes dažniausiai gyvenime taip nutinka jog pamirštame jog reikia rodyti daugiau meilės, švelnumo ir dėmesio. Būtent ši šventė labai suartina jaunas poras.

Kai kurios moterys labai laukia šios dienos, ne tik todėl, kad gautu dėmesio iš savo vyrų, bet ir kad turėtų progą pasipuošti seksualiam vakaro praleidimui dviese. Ne paslaptis, jog būtent per šią dieną yra parduodama ypatingai daug gėlių, širdelių ir visokių kitokių dovanų susijusiu su meilę ir aistra. Be abejo, seksualūs apatiniai, naktinukai ir liemenėlės yra ta apranga kurios moterys pradeda ieškoti dar gerokai prieš šią svarbią dieną. Mat tai yra neatsiejamas atributas nuo šios įsimylėjėlių dienos. Reikėtų nepamiršti, jog nemažai yra žmonių kurie ir nešvenčia šios dienos, nes galvoja jog dirbtinai sukurtas pretekstas pirkti ir dovanoti meilės niekučius nieko nereiškia, palyginus su tikru ir nuoširdžiu dėmesiu, bet kurią kitą metų dieną. Dar vienas įdomus dalykas jog per vasario 14 dieną, padaugėja santuokų. Poros taip įamžiną savo amžiną meilę ir santuoką.

Iš tikro nėra skirtumo ar šią šventę švęsite ar ne. Svarbiausia, kad ji Jums netaptu prievolės diena, per kurią turite daryti tai ko visai nenorite. Visada galite dviese išvažiuoti romantiškam savaitgaliui ar nustebinti vienas kitą be jokios progos. O jei ne, tai tegul ši šventė būną viena nuostabiausių dienų Jūsų gyvenime.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *