virtuvės baldai

Stikliniai virtuvės baldai: funkcionalumas ir stilius

virtuvės baldaiVirtuvėje kiekviena šeimininkė nori jaustis gerai ir patogiai. Čia dažnai moterys praleidžia daugiausiai laiko, todėl norisi, kad ir visas virtuvės interjeras bylotų šį bei tą apie šeimininkę. Be to, dažniausiai virtuvė yra ta vieta, kur ypač sveikintinas modernumas ir funkcionalumas. Virtuvės baldai ir technika turi tarnauti tinkamai ir būti apgalvotai sudėlioti, tik tuomet virtuvė iš tiesų tinkamai atliks savo funkciją. Virtuvės baldų gamintojai pastebi, jog vis dažniau lietuvių virtuvėse vietą sau randa stikliniai virtuvės baldai ir dekoracijos.

Stiklinės durys

Štai durys ir yra populiariausias baldas virtuvė iš stiklo. Bent jau iki šiol taip buvo. Iš tiesų virtuvėje pasirinkus stiklines duris tikrai neprašausite, nes tai puiki idėja. Stiklas yra lengvas ir dailus. Dažniausiai stiklines duris virtuvėje meistrai montuoja į slankiojantį mechanizmą, taigi tokiu būdu durys dar ir sutaupo vietos virtuvėje. Be to, labai dažnai virtuvė yra ta namų erdvė, kur nuolat trūksta vietos. O būtent stiklinės durys suteikia patalpai daugiau erdvės, šviesos ir padaro virtuvę optiškai didesnę. Kol Jūs džiaugsitės erdve ir šiuolaikiška virtuve, namiškiai negirdės sklindančių garsų ir į kitus kambarius neatkeliaus kvapai bei garai, nes stiklo durys užsidaro sandariai ir patikimai.

Stikliniai staliukai

Dar daugiau elegancijos ir stiliaus virtuvei suteiksite, jei pasirinksite stiklo staliuką. Dažniausiai tokie virtuvės baldai pasirenkami tuomet, ai virtuvė maža, joje dažnai norisi pabūti, pagurkšnoti kavos, tačiau nesusirenkama šeimyninei šventinei vakarienei. Tokiais atvejais stiklo stalelis yra puikus pasirinkimas. Jis puikiai dera prie virtuvės interjero, jei virtuvėje renkatės modernistinį stilių. Be to, visuomet patariama virtuvėje turėti langą, tad prie jo stiklo staliukas atrodo nepriekaištingai, O ką jau kalbėti apie kompoziciją su metalo spalva, kurios galima sutikti kone kiekvieno lietuvio virtuvėje.

Stiklinės dekoracijos

Dar vienas stiklinis akcentas, vis labiau populiarėjantis lietuviškose virtuvėse, tai dekoruoto stiklo juosta virš virtuvės darbo stalo, viryklės ar praustuvės. Tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad Jūsų virtuviniai baldai būtų unikalūs ir stilingi. Tokia stiklo juosta suteikia virtuvei išskirtinumo, be to, yra labai funkcionali. Mat ji ne tik patrauks svečių akį, bet ir apsaugos sieną nuo purvų. O jei šiek tiek ir susipurvins, stiklas nusivalo kaip niekas kitas lengvai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *