vyriškos kojinės

Ryškios vyriškos kojinės – smagus garderobo akcentas

vyriškos kojinėsPaprastai vyrų apranga yra daug konservatyvesnė ir ne tokia spalvinga kaip moterų, dažniausiai vyrų garderobe vyrauja santūrios ir tamsios spalvos – pilka ar juoda. Tačiau, vyrai monotonišką savo aprangą gali lengvai pagyvinti pasirinkdami žaismingas įvairių spalvų bei raštų kojines. Su tokiomis kojinėmis įvaizdis iš karto bus įdomesnis ir jaunatviškesnis. Tad tiems, kas seka šiuolaikinės mados tendencijas, pats laikas išsižadėti jau gerokai pabodusių juodų kojinių.

Yra nemažai taisyklių, kaip prie aprangos turi būti derinamos vyriškos kojinės, tačiau į visa tai galima tiesiog pažvelgti iš kitos pusės ir kojines rinktis kaip aprangos akcentą. Vis dėlto jeigu norite, kad bendras jūsų įvaizdis būtų harmoningas ir išbaigtas, tam tikrų taisyklių reikėtų laikytis ir šiuo atveju.

Pirmiausia, atminkite, kad ryškių ir spalvotų kojinių nedera mūvėti per laidotuves. Itin išsiskiriančios kojinės nedera ir rimtoje verslo aplinkoje, nors šiuo atveju išimčių gali būti, tačiau, suprantama, kad tokiose situacijose ypač svarbu nesuklysti, todėl tokias išimtis taikyti gali tik tie, kurie pasižymi puikiu stiliaus suvokimu. Dar spalvotos kojinės paprastai netinka ir ten, kur vakaro aprangos kodas yra Black Tie.

Na, o visose kitose situacijos galite savęs nevaržyti ir kojines rinktis pagal savo norą ir nuotaiką, ypač jeigu jūsų apranga yra neutralių spalvų – tuomet galite derinti praktiškai bet kurias ryškias ir spalvotas kojines. Jeigu vieną ryškų akcentą jūs jau esate pasirinkęs, pavyzdžiui, kaklaraištį ar varlytę, šaliką ar fantaziją ir pan., tada kojines derėtų rinktis panašios arba kontrastuojančios spalvos. Geriausia, kai ryškių spalvų ir raštuotų kojinių viena rašto spalvų, pageidautina, dominuojanti, yra tokio pat atspalvio, kaip ir visa apranga. Būtina žiūrėti, kad jūsų margų kojinių raštas nesutaptų su kitų aprangos dalių raštais. Todėl, jeigu apsivilkote languotus marškinius, kojines rinkitės dryžuotas arba taškuotas – ornamentai būtinai turi būti skirtingi.

Kartais suderinti ryškias ir spalvotas kojines gali pasirodyti sunkus uždavinys, tačiau taip tikrai nėra. Tuo tarpu pasirinkę tokias kojines, visuomet išsiskirsite iš pilkos masės ir pademonstruosite pasitikėjimą savimi. Tai ypač lengva padaryti avint švediškas Happy socks kojines.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *