Parketlentės: platus stilių pasirinkimas

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad parketlentės daugmaž yra vienodos, tik skiriasi jų spalva. Tačiau labiau pasigilinus, pamatytumėte, kad jų stilių yra labai daug ir kiekvieną galima derinti prie skirtingo namų interjero. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie parketlenčių stilius ir kaip juos reikėtų derinti.

Kaimiškas

Tokios grindys turės sendinimo elementų, bet vis tiek atrodys iš ties stilingai. Šios parketlentės nebus įpareigojančios ir nereikalaus išskirtinių interjero detalių. Tokiame stiliuje puikiai derės sendinti baldai, taip pat ant tokių grindų galite patiesti nedidelį kilimą. Namuose gali vyrauti medžio tekstūros baldai, kurie suteiks išskirtinio jaukumo. Tokiame interjere taip pat puikiai derės sendinti indai, įvairios vazos.

Ryškus

Toks stilius pasižymi šiuolaikiškumu, tad ir parketlenčių spalvos gali būti pačios įvairiausios. Jas galima derinti prie sienų spalvos ar tam tikrų interjero detalių. Arba grindų spalva gali būti pasirinkta visiškai kontrastinga sienų spalvai. Tokiame stiliuje galite laužyti standartus ir nebūtinai vieną spalvą derinti su kita. Norint dar labiau išryškinti tokį stilių, įvairiuose kambariuose galite rinktis skirtingos spalvos parketlentės, tokiu būdu butas ar namas taps dar ryškesnis ar modernesnis. Tik norint sukurti tokį stilių svarbu nepersistengti, o jei bijote suklysti, visada galite pasitarti su interjero dizaineriais. Toks sukurtas stilius puikiai tiks jaunatviškiems ir veržliems žmonėms.

Klasikinis

Kuriant tokį stilių niekada neprašausite. Renkantis grindis tokiam stiliui patartina rinktis žemės spalvas, nes jos sukurs jaukumo šiltumo jausmą. Prie tokių grindų puikiai tiks kilimas, kuris dar labiau pabrėš jaukumo jausmą. Renkantis tokį stilių rekomenduojama visuose kambariuose jo laikytis, tad ir parketlentės turėtų būti vienodos spalvos arba bent jau panašių atspalvių arba tonų. Verta prisiminti ir tai, kad tokiam stiliui puikiai tinka ir nestandartinės parketlentės, kurios pasižymi įdomesniais raštais. Tokių parketlenčių pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad bus suteikta galimybė rinktis iš plataus asortimento.

Skandinaviškas

Tokiame stiliuje vyrauja ramios, neutralios spalvos, tad ir grindų parketlentės neturėtų išsiskirti, rekomenduojama, kad jos būtų lengvų, akį nerėžiančių spalvų. Prie tokių grindų nesunkiai bus galima pritaikyti įvairius baldus ir kitus interjero akcentus. Kadangi tokiame stiliuje dažnai vyrauja natūralios medžiagos, tai ir grindis reikėtų rinktis būtent iš tokios medžiagos. Nors jų priežiūra gali būti šiek tiek sudėtingesnė, tačiau pasirinktos nenatūralios grindys gali trikdyti visą sukurtą stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *