Padangų montavimas: kaip išsirinkti servisą ir kada  į jį kreiptis?

Kokybiškos padangos yra saugumo garantas vairuotojui ir automobilio keleiviai. Todėl automobilio padangų naudojimas ir keitimas numatomas įstatymuose, kurių privalu paisyti  visiems vairuotojams. Tiek pavasarį, tiek rudenį, kai artėja padangų keitimo sezonas, autoservisus užgula klientai, kuriems reikalingas padangų montavimas. Visgi, ar iš tiesų galima į šią paslaugą numoti ranka ir padangas keisti  bet kur? Ir ar padangų keitimas užtikrina, kad padangos tarnaus tinkamai?

Kur montuoti padangas?

Kadangi padangų montavimas yra gana nesudėtingas darbas, kartais galvojama, kad jį gali atlikti bet kas. Dalis vairuotojų tuo užsiima patys savo kieme ar garaže. Tačiau tai  nėra geriausias sprendimas, nes keičiant visas padangas servise atliekamas ir suvedimas, kurį padaryti  patiems ne taip ir lengva. O neatlikus darbo kokybiškai, rizikuojate, kad automobilis nebus saugiai valdomas, netikėtoje situacijoje taps taps nevaldomas arba praras sukibimą su keliu.

Todėl ieškant kokybiško padangų montavimo, verta pasidomėti, kokiais meistrais tikrai galima pasitikėti. Jeigu nežinote, kaip pasirinkti, paieškokite informacijos specializuotose platformose. Lietuvoje tokia yra geriservisai.lt. Joje galima rasti daugybę autoservisų iš skirtingų miestų. Pasirinkę paslaugą „Padangų montavimas“ galite pasirinkti autoservisus, kurie šiuo metu teikia šią paslaugą bei matyti, koks servisas ir kada galėtų  priimti Jūsų  automobilį. Tai patogus būdas susirasti patikimą vietą padangų montavimui ar automobilio remontui.

Ar padangos montuojamos tik pagal įstatymo raidę?

Dažniausiai padangų montavimas daugeliui vairuotojų asocijuojasi su padangų keitimo reikalavimais, kuriuos numatyto įstatymai. Nors jie sukurti tam, kad vairuotume saugiai ir išvengtume avarinių situacijų, svarbu žinoti, kad padangų montavimas aktualus ne tik pavasarį  ar rudenį. Iš tiesų montavimas gali praversti ir kitais atvejais. Kaip žinoti, kad reikėtų parodyti automobilį padangų montavimo specialistui?

  • Leidžia orą. Jeigu pastebite, kad iš padangų ar vienos oras išeina neįprastai greitai, reikėtų nedelsiant kreiptis į  padangų  specialistą. Gali būti, kad neveikia kamera arba padanga yra pradurta, o tai kelia pavojų važiuojant kelyje.
  • Atsirado skylę. Atsiradus skylei meistras nebūtinai patars keisti padangą. Kartais pakanką ją sutaisyti ir galite padangą saugiai eksploatuoti toliau.
  • Užvažiavote ant šaligatvio. Nors dažnai tokiu atveju vairuotojai nekreipia dėmesio ir važiuoja toliau, iš tiesų po tokio incidento gali būti reikalingas padangų montavimas. Užvažiavus ant šaligatvio ar pravažiavus labai nelygiu keliu gali išsimontuoti padangos ar būti paveikti balansiniai svareliai, dėl to automobilis važiuos nestabiliai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *