verslas

Nauji verslininkai turi pasidomėti įmonių įsigijimo galimybėmis

verslas

Galiausiai pasiryžote pradėti nuosavą verslą? Nebijote atsakomybės? Tokiu atveju, jums liko tik tinkamai pasiruošti. Tai reiškia, kad nuo pat veiklos įteisinimo turi būti vadovaujamasi principu, kad kur tik įmanoma, ten būtina taupyti. Tai ypač aktualu turi būti tiems asmenims, kurie neturi labai didelės pinigų sumos verslo pradžiai. Dabar nemaža dalis naujų verslų susiduria su iššūkiais, kuomet kalba pasisuka apie pačia plėtrą. Taip pat daug dėmesio patartina skirti veiklos įteisinimo galimybėms, nes Lietuvoje jos yra labai plačios. Tarp kitko, veiklos įteisinimo metu jau atsiranda galimybė išvengti nereikalingų išlaidų. Kaip tai padaryti – skaitykite žemiau.

Įprastai visur rašoma, kad norint pradėti verslą, pirmiau reikia jį įteisinti. Teigiama, kad reikia registruoti įmones arba imti IV pažymą arba verslo liudijimus. Tačiau, situacija yra kiek kitokia. Matote, veiklą įteisinti galima ir nusipirkus įmonę. Jos įsigijimas dažniausiai būna pigesnis variantas nei įprastas registravimas. Be abejo, viskas gali kainuoti gerokai brangiau, jeigu įmonė bus perkama iš nepatikimų asmenų. Tiesiog galima lengvai patekti į sukčių rankas. Tam, kad to nebūtų, turite geria pasidomėti kurie įmonių pardavėjai turi gerus atsiliepimus ir ne tik.

Norintiems sutaupyti ir įmonę tiesiog nusipirkti, taipogi reikėtų įvertinti kuri įmonės rūšis būtų priimtiniausia. Jos būna skirtingos – su skirtingais privalumais ir trūkumais. Jeigu kalba eina apie uždarųjų akcinių bendrovių įsigijimą, tuomet viskas bus kiek lengviau, nes viena paklausiausių „prekių“ kalbant apie verslo įteisinimą.

Įsigyti uždarąją akcinę bendrovę nėra sudėtinga. Sudėtingiau yra susirasti sąžiningus pardavėjus. Tačiau, jeigu tinkamai naudositės paieškos sistemomis, tuomet jokių problemų kilti neturėtų. Jums paieškos sistemose reikėtų nurodyti terminą „UAB įmonių sąrašas“ ar kažkokį kitą panašų raktinį terminą ir tuomet gausite pardavėjus, kurie pateikia parduodamų įmonių sąrašus. Dažniausiai nurodomos ir kainos, bet jeigu jų nematote – teks teirautis individualiai.

Labai svarbu paminėti, kad prieš perkant UAB ar kitos rūšies įmonę, reikia įsitikinti, kad perkamas tvarkingas juridinis statusas. Tai reiškia, kad prieš tai reikėtų įsitikinti ar įmonė yra be skolų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *