Namas pardavimui

Namas užmiestyje: privalumai bei trūkumai

Namas pardavimuiNamas pardavimui užmiestyje ramybę mėgstantiems žmonėms skamba kaip idealas ir didžiausia svajonė. Toliau nuo miesto juos traukia gamta, ramybė, švarus oras ir asmeninės erdvės išpildymo galimybė. Net ir mažas jaukus namelis nedidelei šeimai yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas, jeigu tenkina ši aplinka ir čia įsikūrusi bendruomenė.

Kita vertus, namas užmiestyje bei gyvenimas tokioje aplinkoje neapsieina ir be trūkumų, juk neretai sklypą už gerą kainą galima rasti tik toliau už miesto, o tai reiškia sunkesnį susisiekimą su pagrindiniais šiuolaikinio gyvenimo patogumais ir paslaugomis, prieinamomis mieste. Taigi, kokie yra pagrindiniai namo užmiestyje privalumai ir trūkumai?

Privalumai: gyvenimo užmiestyje nuosavame name privalumai tai be jokios abejonės didelė asmeninė erdvė, gamtos apsuptis, nuosavas kiemas, kuriame atsiranda galimybė įsikurti daržą bei sodą ir auginti savo daržoves bei vaisius. Iš esmė tai yra svarbiausi gyvenimo užmiestyje privalumai, kadangi būtent šių dalykų net ir už didelius pinigus sunkiai gautumėte gyvendami mieste. Turint daug laisvos erdvės tiek pačiame name, tiek garaže ar lauke, galima užsiimti mėgstamais hobiais – vyrai turi savo kampą ūkio darbams, o moterims suteikiamos visos galimybės įsikurti studiją rankdarbiams ir kitoms veikloms, taip pat galima įsikurti sporto salę, darbo kambarį ir kitas trokštamas erdves.

Trūkumai: žinoma, be trūkumų neapsieina net ir pats patogiausias gyvenimas privačiame name užmiestyje. Kiekvienas papildomas namo kvadratinis metras reiškia didesnes šildymo sąnaudas, nuolatinį poreikį tvarkytis savaitgaliais ir t.t. Kalbant apie tvarkymąsi – kiekvienas metų laikas reikalauja daug pastangų palaikant idealią tvarką namie ir kieme. Rudenį privačių namų savininkus kamuoja krentantys medžių lapai, žiemą – sniego pusnys, neleidžiančios automobiliu išvažiuoti iš garažo. Tad jeigu žmogus dirba intensyvų ir daug laiko atimantį darbą mieste, jis elementariai nebeturės laisvo laiko namų ūkiui. Dar vienas trūkumas gyvenant užmiestyje – komunikacijos. Jeigu visa šeima mokosi bei dirba mieste, teks įprasti kiekvieną dieną keltis visa valanda anksčiau už miesto gyventojus, kad į darbą būtų atvykta laiku.

Taigi, ar verta gyventi name užmiestyje, priklauso tik nuo žmogaus įpročių ir asmeninių norų. Iš esmės privatus namas yra geriausias sprendimas žmogui, jau sukūrusiam šeimą, rečiau leidžiančiam laisvalaikį mieste ir vertinančiam namų ramybę. O jeigu žmogui dar ir suteikta galimybė dirbti iš namų, tai yra viskas, ko reikia gyvenimui užmiestyje be jokių išorinių rūpesčių.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *