Keraminės kriauklės

Kokią virtuvinę plautuvę geriausia rinktis?

Keraminės kriauklėsVirtuvė- tai ypatinga namų vieta, kur gaminame valgyti, bendraujame su šeimos nariais, o kartais ir dirbame ar užsiimame kita veikla. Kiekvienų namų savininkas siekia, jog ši erdvė būtų jauki, tvarkinga ir visuomet miela širdžiai. Todėl remontuodami virtuvę turite pasirūpinti, jog kiekviena menkiausia šios patalpos smulkmena būtų gerai apgalvota ir tarpusavyje suderinta su kitais virtuvės elementais.

Kai ateina kalba apie virtuvės interjerą ir santechniką, nereikėtų į tai numoti ranka – virtuvės plautuvė ir maišytuvas dažnoje virtuvėje yra pagrindinis akcentas, kuris ne tik įspūdingai atrodo, bet ir džiugina patogiu naudojimusi bei darna su visu kambario interjeru. Tačiau kokia plautuvė yra pati geriausia? Šis klausimas vargina ne vieną. Jeigu biudžetas nėra problema ir norite įsirengti tobulą virtuvę, pabandysime čia į šį klausimą atsakyti.

Nors ekonomiškiausias sprendimas yra rinktis nerūdijančio plieno plautuvę, iškart galima teigti, jog tai populiariausias, tačiau toli gražu ne pats geriausias plautuvės pasirinkimas. Plieno pagrindas gan triukšmingas kai į jį atsitrenkia vandens srovė, o ir atsparumas išoriniams veiksniams nėra įspūdingas – tokios plautuvės negalėsite šveisti metaliniais šveistukais ir naudoti kai kurių cheminių medžiagų, o išdžiuvę vandens lašai paliks kalkių nuosėdas. Tad galime eiti prie kitų plautuvės variantų.

Keraminės kriauklės jau atsparesnės cheminėms medžiagoms, tačiau nuo didesnio smūgio gali nesunkiai įskilti – ypač jeigu jums būtų „prakišta“ iš pigesnių medžiagų išlieta kriauklė. Tačiau pereikime prie tų plautuvių tipų, kurie, mūsų nuomone, yra ko gero pats geriausias pasirinkimas kiekvienai, o ypač šiuolaikiškai virtuvei.

Pirmąją vietą dalinasi akmens masės plautuvės bei koriano kriauklės. Tai gana neseniai pradėtos gaminti plautuvių rūšys, pasižyminčios išskirtiniu dizainu, atsparumu karščiui ir smūgiams bei cheminėms medžiagoms, ir ilgaamžiškumu. Koriano plautuvės garsėja minimalistinėmis formomis – jas galima išlieti taip, kad šios praktiškai nepastebimai susilietų su stalviršiu. Tad šis pasirinkimas yra geriausias visomis prasmėmis – įsirengę šio tipo plautuvę galėsite džiaugtis itin modernia virtuve ir nesirūpinti dėl papildomos plautuvės priežiūros – akmens ar koriano plautuvių beveik nereikia prižiūrėti – tik valyti, kaip įprasta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *