Kam ir kodėl naudojamas kanalinis polikarbonatas?

Kanalinis polikarbonatas pasižymi universalumu, tvirtumu ir atsparumu smūgiams. Iš jo gaminami įvairūs gaminiai, o vienas populiariausių yra plokštės, kurios pasižymi išskirtiniu dizainu su lygiagrečiais grioveliais, arba paprastai tariant, kanalais, kurie padeda pasiekti norimų tikslų, statybų bei kituose sektoriuose.

Vienas didžiausių kanalinio polikarbonato privalumų yra integruota apsauga, kuri apsaugo nuo neigiamo ultravioletinių spindulių poveikio. UV apsauga užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą, todėl iš šios medžiagos gaminami gaminiai yra tinkami naudoti lauko erdvėse. 

Pavyzdžiui, kanalinio polikarbonato plokštės gali būti naudojamos stogeliams ir stoginėms gaminti ir dengti sode arba prie lauko durų ir langų esančias erdves. Negana to, galėsite pasirinkti spalvą, kuri labiausiai tinka prie jūsų eksterjero bei geba palaikyti norimą natūralią šviesą.

Verta paminėti, kad grioveliuose arba kanaluose suformuoti oro tarpai užtikrina puikią šilumos izoliaciją. Todėl kanalinio polikarbonato plokštės puikiai tinka šiltnamiams konstruoti. Jų šiluminės savybės padeda palaikyti stabilią temperatūrą, o atsparumas smūgiams nuo tokių stichijų kaip lietus, perkūnija, žaibai ir stiprus vėjas, užtikrina ilgaamžiškumą žemės ūkio aplinkoje.

Kanalinis polikarbonatas yra gana skaidrus, todėl pro jį sklinda, bet netvieskia natūrali šviesa. O dėl unikalaus kanalinio polikarbonato technologijos ir dizaino, plokštės gali atspindėti tiesioginę saulės šviesą. Ši savybė yra itin naudinga tais atvejais, kai norima kontroliuoti šviesos paskirstymą ir atspindėjimą. Dėl šios priežasties, kanalinis polikarbonatas yra neatsiejama įvairių apšvietimo sprendimų dalis. Jos tolygiai paskirsto šviesą, maksimaliai sumažina akinimą ir padidina regėjimo komfortą.

Taip pat dėl skaidrumo ir natūraliai kontroliuojamos šviesos sklaidos, kanalinio polikarbonato plokštės naudojamos reklamos sprendimams, tokiems su kuriais susiduriame bene kiekvienas miesto ir greitkelio aplinkose – didžiulės iškaboms ir ekranai, pasitelkiami reklamoms ištransliuoti. Kanalinis polikarbonatas pagerina reklaminės medžiagos matomumą ir bendrą estetiką.

Svarbu paminėti ir tai, kad kanalinis polikarbonatas ir jo gaminiai pasižymi lengvu svoriu, tačiau tuo pačiu ir išskirtiniu tvirtumu. Jis yra maždaug 200-ais kartų tvirtesnis už tradicinį stiklą, todėl gerokai sumažėja dužimo rizika. Dėl šio derinio kanalinį polikarbonatą lengva montuoti, tuo pat metu užtikrinama, kad bus atlaikomi smūgiai ir kiti aplinkos poveikiai. Kadangi atsparus tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai, iki tam tikros ribos, galima pritaikyti įvairioms klimato sąlygoms, nepažeidžiant konstrukcijos vientisumo.

Viena svarbiausių ir išskirtiniausių kanalinio polikarbonato savybių yra tai, kad jis iš prigimties yra atsparus liepsnai. Esant itin didžiuliui karščiui, kitaip tariant liepsnai, bet ne lauko temperatūrai, jis lydosi neišskirdamas kenksmingų medžiagų, todėl išlaikomas saugumas ir mažinama su atvira liepsna susijusi rizika. Įsigykite neišeidami iš namų – https://e-heliopolis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *