Dovre krosnelės

Dovre krosnelės laimi prieš žiemą

Dovre krosnelėsŽiema su šalčiu gali įbauginti. Bet tik ne tada, kai pasirūpinta gera šildymo sistema. Dovre krosnelės džiugina tiek savo apipavidalinimu, tiek efektyvumu. Norvegiška tradicija daug reiškia. Ją pritaikius lietuviškai žiemai, šaltasis metų laikas nebebaugina.

Apie Dovre krosneles sklando daugybė puikių atsiliepimų. Tai ilgaamžiškumo, tvirtumo, kokybės simbolis. O kokybė neabejotinai groja pirmuoju smuiku. Nereikia net apie šildymo įrenginius kalbėti. Ieškome ir kokybiškos žieminės striukės, ir gerų batų, perkame ir šiltą megztinį, kuris po poros apsivilkimų nesusidėvėtų. Kaip ir kiti su šiluma susiję daiktai, taip ir krosnelės vertinamos pagal kokybę. Na, o Dovre gaminiai laikomi etalonu.

Kai už lango pavasaris

Kai už lango pavasaris, šildymo tema dar aktuali, bet jau laukiama, kada pasibaigs sezonas.

Kai už lango vasara

Kai už lango vasara, šildymo tema kažkur nutolusi, apskritai atrodo, kad žiema – tik vardas.

Kai už lango ruduo

Kai už lango ruduo, kūrenimo tema vėl priartėja, imama domėtis šildymo katilais ir kitais šios srities daiktais.

Kai už lango žiema

O kai už lango žiema, Dovre krosnelės atlieka savo funkciją ir suteikia šilumos bei jaukumo. Reikia paminėti ir tai, kad interjeras įgauna malonų vaizdą. Tad krosnelę galima vertinti kaip įvairiapusę ir funkcionalią.

Aptarus metų laikų kaitą vertėtų prisiminti liaudies išmintį, nes senieji žodžiai turi nemažai svarbos. Jie yra itin taiklūs ir apibūdina gyvenimo aktualijas.

Liaudies išmintis: apie roges ir apie skūpumą

Žinote, liaudies išmintis pasitvirtina įvairiausiose situacijose. Tai galioja ir kalbant apie žiemą bei šildymo prietaisus.

Pirmasis posakis: roges reikia ruošti vasarą. Antrasis posakis: skūpus moka du kartus. Ką norime atskleisti šiomis mintimis? Ar tai, kad reikėtų įsigyti brangias roges? Ne. Tačiau perkeltine prasme šie išminties perlai yra nepaprastai turiningi.

Rogių ruošimas perkeltine prasme suprantamas kaip bet kokie darbai, kurių nereikėtų atidėlioti. Dovre krosnelės – netgi labai į temą. Jei planuojama įsigyti krosnelę ir sužinoma, kad Dovre vardas šioje srityje yra nuoroda į pirmavimą, neverta pirkimo atidėlioti paskutinei minutei, kai lauke jau stūgauja vėjai. Juk prietaisą dar reikia prijungti, tad svarbu pasilikti laiko ne tik įsigyti, bet ir pasamdyti šios srities meistrus.

Kitas posakis – apie skūpumą – aiškintinas kalbant apie krosnelių pasirinkimą. Šiaip jau įprasta sakyti, kad tas, kuris pabando sutaupyti, moka dukart. Bet kaip yra krosnelių rinkoje? Kokia situacija vyrauja? Natūralu, kad gaminių kainos skiriasi. Vieni žmonės automobilį perka už 1500 Eur, o kiti šiam tikslui skiria dvidešimt kartų daugiau pinigų. Vieni įsigyja telefoną už 130 Eur, o kiti – už 700. Vieni statosi 60 kv. m. namą, o kiti – 300. Tad būtų keista, jei užsukus į šildymo įrenginių saloną visose etiketėse būtų nurodyta vienoda kaina. Juk krosnelės nevienodo galingumo, o tai įtakos piniginei vertei tikrai turi. Džiugina, kad ne kiekvienas geras gaminys įkainojamas solidžiausiomis sumomis.

Dovre

Po ilgų ar neilgų paieškų pavyksta atrasti šį tą nepaprasto. Dovre krosnelės pagamintos taip, kad kūrenimo procesas būtų kuo patogesnis. Aukštos kokybės medžiagos, ne tik dailus, bet ir į patogumą orientuotas dizainas. Dovre krosnelės namuose prisideda prie harmonijos. Jos laimi prieš žiemą, tad šaltasis metų laikas tampa gražus. Jaukūs vakarai tampa dar jaukesni, nes šiluma namie optimali.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *