Dokumentų spintos

Dokumentų spintos biurui: kaip išsirinkti?

Dokumentų spintosNors gyvename išmaniųjų technologijų amžiuje, kai dalis informacijos yra perkeliama į skaitmenines laikmenas, tačiau dokumentų tikrai nemažėja. Dokumentų spintos – puikus pasirinkimas, norintiems biure įvesti ir palaikyti tvarką.  Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti dokumentų spintą, optimaliai atitinkančią jūsų lūkesčius.

Dokumentų spintos aukštis

Dokumentų spintos turi būti talpios, kad būtų galima tvarkingai sutalpinti visus dokumentus ar kitus popierius ir dar liktų vietos, nes ne paslaptis, kad, bėgant laikui, dokumentų tik daugėja. Tiesa, kartais galvodami apie dokumentų spintos talpą, pamirštame pagalvoti apie jos aukštį. Dokumentų spintos aukštis turėtų būti toks, kad, norėdami pasiimti dokumentus iš aukščiausios lentynos, lengvai juos pasiektumėte, nereiktų lipti ant kėdės. Be to, nuo tokio aukščio spintos labai patogu nubraukti dulkes.

Medžiaga ir spalvos

Dokumentų spintos paprastai gaminamos iš medžio masyvo, medžio plokščių arba nerūdijančio metalo. Metalas ir medžio masyvas tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, kurios ilgai išlaiko savo estetinę išvaizdą ir yra labai atsparios aplinkos poveikiui. Visgi, iš šių medžiagų pagamintos dokumentų spintos ir kiti biuro baldai yra gana brangūs, todėl, jei tik pradedate kurti savo verslą, tokia investicija gali pasirodyti per didelė.  Kita vertus, baldai, pagaminti iš medžio plokščių, atrodo itin natūraliai ir neįpareigojančiai. Pavyzdžiui, natūralaus medžio baldai savaime reikalauja gana klasikinio stiliaus, kuris ne visada dera su moderniomis idėjomis.  Be to, baldai iš medžio plokščių gali pasiūlyti labai patrauklų kainos ir kokybės santykį.

O štai dokumentų spintos spalva priklauso tik nuo jūsų asmeninio estetinio skonio.  Tiesa, reiktų atminti kelias pagrindines taisykles. Visų pirma, biuro baldai tarpusavyje turi derėti. Žinoma, tai nereiškia, kad visi baldai turi būti tik balti ar rudi, svarbiausia derinti spalvas.  Visų antra, biure turėtų vyrauti dvi – trys pagrindinės spalvos, kurios interjerui suteiks vientisumo ir netrikdys darbuotojų. Žaismingumo, jei to reikalauja vykdoma veikla, gali suteikti kitos interjero detalės – paveikslas, įmonės logotipas, sumontuotas ant sienos, gėlės ir pan.

Spintos saugumas

Jei dokumentų spintoje bus saugomi svarbūs ar konfidencialūs dokumentai, rinkitės spintą su rakinamomis durimis arba stalčiais. Taip pat nepatartina rinktis baldų su stiklinėmis vitrinomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *