barzdaskutes

Barzdaskutės pasirinkimas: kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

barzdaskutesKiekvienas vyras, kuris nori atrodyti puikiai, privalo įsigyti barzdaskutę, kuri leis nusiskusti plaukus nuo veido. Barzdaskutės pasirinkimas nėra sudėtingas. Juolab, šiuo metu egzistuoja tokia plati įrangos pasiūla, kad net ir pats išrankiausias atras tai, ko ieško.

Barzdaskutės pasirinkimas bus paprastesnis jeigu žinosite ko ieškote. Nurodome kelis esminius kriterijus, kuriuos reikia įvertinti ir į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

  1. Priežiūra. Reguliariai būtina keisti skustuvo galvutes, kurios paprasčiausiai atšimpa. Kol vienos reikalauja keitimo kartą per metus, tuo tarpu kitos kas kelerius metus. Svarbiausia yra tai, kad keisti būdų paprasta ir greita. Taip pat įvertinkite ir galvutės valymo kriterijus. Kuo ji paprasčiau išimama – tuo paprasčiau ir valyti.
  2. Rotorinės galvutės. Dažniausiai jas rekomenduojama pasirinkti tiems vyrams, kurių veido plaukai yra kieti ir stori. Paprasčiausiai jos labai puikiai tinka ilgesnių plaukų skutimui. Jeigu barzdaskutė nėra naudojama kiekvieną dieną ir skutatės rečiau – rotacinės galvutės barzdaskutės Jums tinka labiausiai.
  3. Dažnai vyru oda yra linkusi į išbėrimus. Ypač tokiu atveju, kai skutamasi labai dažnai. Tokiu atveju puikiai tiks tokios barzdaskutės, kurios yra su tinkleliu. Skutant jis apsaugo odą. Kuo daugiau tinklelių turi įranga – tuo ji yra galingesnė ir lengviau įveiks ir net ir storus bei ilgus plaukus.
  4. Galima pasirinkti tokią įrangą, kuri veikia kartu su baterijos arba tokią, kuri yra prijungta prie elektros lizdo. Ieškodamas įrangos įvertinkite, kur dažniausiai skutatės ir kuris variantas Jums būtų patogesnis.
  5. Papildomos funkcijos. Kai kurios barzdaskutės yra išmanesnės nei Jūsų mobilusis telefonas. Pavyzdžiui, js gali prisitaikyti prie skutamo plauko ilgio. Taip pat nesunkiai reguliuojasi atstumas nuo apsauginio tinklelio link plauko.
  6. Odos raminimas. Jautrios odoms sudarytojams taip pat rekomenduojamos tokios barzdaskutės, kurios turi terpę įsipilti losjonui. Tokiu atveju skutimosi metu odas kur kas mažiau dirginama, nelieka plaukelių įaugimo bei dirginimo.

Tinkama barzdaskutė ne tik padės pašalinti plaukus nuo odos, tačiau taip pat ir nedirgins jos, leis veidui atrodyti puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *