sieninės spintos

Apie sienines spintas mąsto ne tik turtuoliai

sieninės spintosKai kurie sprendimai, nesvarbu, apie kokią sritį kalbėtume, atrodo prieinami tik turtuoliams. Tačiau kartais dėl to klystame. Jei manote, kad sieninės spintos prieinamos tik išrinktiesiems, galvojate klaidingai. Tai ne tiek brangus, kiek naudingas sprendimas.

Į sieną nieko neįdėsi, o į spintą gali. Tačiau pastaroji užima nemažai vietos. Bet ar tikrai? Suderinus šiuos du objektus, gaunamas itin protingas derinys. Ne koks nors komplikuotas, o paprastas ir efektyvus. Sienoje įmontuota spinta prisitaiko prie žmogaus poreikių. Turima namų erdvė, atrodo, tampa didesnė nei kada nors anksčiau. Ir tai tikrai nereiškia, kad tik įspūdingas pajamas gaunantys piliečiai, galvodami apie naują spintą, gali sau leisti sieninę.

Tikriausiai prieštaravimų vis tiek atsiranda. Ką gi, pabandykime išsklaidyti abejones. Sakote, kažin kaip sieninės spintos įrengimas pavyktų esant nelygioms grindims? Galima nudžiuginti – šis variantas įmanomas. Žvelgiant į darbą iš profesionalo perspektyvos, pateikiami tokie sprendimai, kurie leidžia džiaugtis baldu net ir namuose nesant nepriekaištingai lygioms grindims. Pastaroji ypatybė, žinoma, siejama ne su turtuoliais, mat šių namai kaip tik stulbina prabanga ir detalių nepriekaištingumu. Tačiau, kaip išsiaiškinome ir pakartosime, tobulumas mąstant apie sieninę spintą nebūtinas.

Sakysite, kad apie tokį baldą galite tik pasvajoti, mat namuose nepakanka vietos? Tokį pareiškimą lengva susprogdinti lyg kokį balioną. Pirmiausia, standartinė spinta tos vietos užima tikrai ne mažiau. Be to, neišnaudojami visi patalpos privalumai. Lieka tuščios erdvės, kuri ne tik tampa bevertė, bet ir apsunkina valymo procesą. Kitas aspektas – niekas nenurodo, kokių matmenų baldas turi būti. Užsisakius sieninę spintą pas specialistus, bus pagaminama tokia, kuri tiks jūsų namuose. Vadinasi, baldas pritaikomas ne tik pilies dydžio name. O jei dar užsimintume apie tokius išmanius sprendimus kaip stumdomosios durys, tai suprastume, jog erdvę įmanoma išnaudoti ne šimtu, o šimtu dvidešimt penkiais procentais.

Turbūt jau aišku, kad apie sienines spintas mąsto ne tik tie, kurių sąskaitose milžiniški skaičiai. Tai efektyvus interjero sprendimas, kurį verta apsvarstyti visiems, ieškantiems naujos spintos. O kiek vietos jai galėsite paskirti ar kokio dizaino norėsite, taps bendradarbiavimo su gamintojais tema. Šie, įsigilinę į vartotojo poreikius, sugeba sukurti tai, kas džiugina kasdien. Ir tai ne tuščios pagyros, o meistriško darbo rezultatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *