kelioniu pinigine

Kaip tinkamai išsirinkti vyrišką piniginę? II dalis

Geriausios vyriškos piniginės yra tokios, kurios yra  funkcionalios, stilingos ir yra parduodamos už jums tinkamą  kainą. Garsių dizainerių piniginės dažniausiai  kainuoja brangiau, tačiau jei norite įsigyti tikrai kokybišką piniginę,  ne visada verta mokėti tik už prekės ženklą.   Išsirinkti gerą piniginę yra tikrai sunku, tačiau norint išsirinkti labai gerą – tikras iššūkis. Pirmoje dalyje „Kaip tinkamai išsirinkti vyrišką piniginę?“ pateikėme 3 vyriškų piniginių modelių tipus. Toliau seka šie modeliai:

Didesnių išmatavimų odinė piniginė

pinigine pinigines

4 pav. Vyriška Daniele Donati piniginė iš Itališkos odos

Jei esate dalykiškas, organizuotas žmogus, kuriam patinka turėti visus svarbiausius daiktus šalia savęs –  tokia piniginė skirta kaip tik jums. Tokioje piniginėje tvarkingai galėsite susidėlioti ne tik kreditines banko korteles ar ID dokumentus, čia vietos atsiras ir verslo vizitinėms bei nuolaidų kortelėms. Kompaktiškai susidėliojus svarbiausius daiktus, vietos atsiras ir automobilio dokumentams.

Kelioninė piniginė

kelioniu pinigine

5 pav. Kelioninė piniginė

Keliaujant labai patogu kai visi svarbiausi dokumentai ir pinigai yra vienoje vietoje. Kelioninėje piniginėje svarbiausią vietą užima pasas. Jei keliaujate su vaikais, kelioninė piniginė turi būti iš ties talpi, nes dar su savimi turėsite nešiotis ir vaikiškus pasus. Taip pat labai patogu kai į kelioninę piniginę telpa kelionės draudimo ir kiti dokumentai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad visi dažniausiai norime, kad piniginė būtų praktiška, patogi nešiotis, ir maloni laikyti rankose. Perkant odinę piniginę – tai ilgalaikė investicija į daiktą, kuris bus naudojamas kasdien. Renkantis odinę piniginę svarbu atkreipti dėmesį į funkcionalumą, stilių ir kainą.

Prieš ketinant įsigyti piniginę, gerai pagalvokite, kaip jūs nešiojate piniginę. Ar dažniausiai ją įsidedate į rankinę, ar nešiojatės ją vidinėje švarko kišenėje, o gal kelnių kišenėje? Kai atsakysite sau į šį klausimą – susiaurinsite piniginės paiešką iki kelių praktiškų piniginių modelių.

Jei ketinate įsigyti vyrišką odinę piniginę, kurią nešiositės galinėje kelnių ar džinsų kišenėje, jums tikrai nebus praktiška ir patogi kelioninė piniginė arba didesnių išmatavimų vyriška piniginė. Tokiam pirkėjui puikiai tiktų ID kortelių arba  vidutinio dydžio odinė piniginė. Vėl gi,  jei pirkėjas nešios piniginę didelėje kuprinėje arba krepšyje, maža ID kortelių piniginė arba vidutinio dydžio odinė piniginė bus tikrai nepraktiška- kas kart reikės ieškoti mažos piniginės dideliame krepšyje.  Pirkėjams, kurie ketina nešiotis piniginę kelnių kišenėje arba vyriškoje delninėje prie kitų aštrių daiktų reikėtų investuoti daugiau pinigų į nelakuotos odos piniginę. Tokia piniginė nenusibraižys ir tarnaus ilgiau.

Parengė Edita Ambraziūnaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *